Турківська міська громада
Львівська область, Самбірський район

Внесено зміни до Комплексної програми соціальної підтримки у Львівській області учасників АТО (ООС) та їхніх родин, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні на 2021 – 2025 роки

Дата: 26.09.2022 14:28
Кількість переглядів: 127

Фото без описуВійна виснажує нас фізично та психологічно. Попри те, що наша психіка здатна адаптуватися під будь-які складнощі, кожен день бойових дій у рідній країні пережити надзвичайно складно. Спільними зусилля ми можемо допомогти певній категорії учасників бойових дій, а саме особам з інвалідністю внаслідок війни, покращити фізичне та ментальне здоров’я.

Інформуємо, що розпорядженням начальника обласної військової адміністрації від 19.07.2022 року № 197/0/5-22ВА внесено зміни до Комплексної програми соціальної підтримки у Львівській області учасників АТО (ООС) та їхніх родин, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні на 2021 – 2025 роки (далі – Комплексна програма). Наголошуємо, що згідно внесених змін реалізація заходів відбувається в межах обсягу фінансування на відповідний рік згідно з додатком 2 до Комплексної програми «Перелік завдань, заходів та показників».

Одним із заходів Комплексної програми є надання адресної допомоги на реабілітацію або санаторно-курортне лікування осіб з інвалідністю внаслідок війни І, ІІ, ІІІ груп з числа осіб, які брали участь у Революції Гідності / антитерористичній операції / операції Об?єднаних сил / заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України.

Порядок реалізації зазначеного заходу затверджено розпорядженням начальника обласної військової адміністрації від 20.07.2022 року № 200/0/5- 22ВА Героїв Небесної Сотні на2021 – 2025 роки (далі – Порядок).

Згідно пункту 3 Порядку, допомога надається і виплачується особам з інвалідністю внаслідок війни з числа осіб, які брали участь у Революції Гідності / антитерористичній операції / операції Об?єднаних сил / заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України, які зареєстровані / фактично проживають у Львівській області (далі – заявник / одержувач), за умови відсутності затверджених місцевих програм на реабілітацію, санаторно-курортне лікування або коштів на зазначені цілі для надання грошової компенсації, якими може скористатися заявник / одержувач. Відповідно до пункту 3.1. заявникам / одержувачам з числа внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції (операції Об’єднаних сил) допомога призначається за місцем перебування на обліку в Єдиній інформаційній базі даних про внутрішньо переміщених осіб (в межах Львівської області).

Водночас нагадуємо, що згідно норм Порядку заявник / одержувач, який отримував відповідну допомогу у 2021 році, долучає до зазначених у пункті 7 Порядку документів одне з підтверджень про проходження реабілітації або санаторно-курортного лікування на загальну суму не меншу від двох третіх розміру раніше отриманої допомоги (рахунок про оплату, акт наданих послуг, квитанцію, договір або будь-який інший документ, що підтверджує проходження реабілітації або санаторно-курортного лікування).


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень