Турківська міська громада
Львівська область, Самбірський район

У Турківській ДПІ проведено чергову зустріч з платниками податків

Дата: 10.02.2023 09:43
Кількість переглядів: 104

Фото без опису    Начальником Турківської ДПІ Марією Павлович проведено чергову зустріч з платниками податків з питання використання електронних сервісів ДПС.

Спеціалістами Турківської ДПІ на постійній основі надається практична допомога платникам податків щодо формування та подання декларації про майновий стан і доходи та декларації платника єдиного податку-фізичної особи-підприємця за допомогою сервісу Електронний кабінет платника.

Переваги подання звітності онлайн вже оцінили більшість платників податків Турківської ДПІ. За необхідності, фахівці ЦОП у доступній формі демонструють зручність та доступність роботи з електронними сервісами ДПС.

Призначення Електронного кабінету платника податків - надання платнику податків можливості реалізувати свої обов’язки та права у сфері оподаткування в режимі on-line. Зокрема, надіслати:

податкову та фінансову звітність;

запити на отримання інформації;

заяви для реєстрації платниками окремих податків;

листи;

сплатити податки, збори, платежі та перевірити розрахунки сум податкових зобов’язань.

Перевірити стан розрахунків з бюджетом громадяни можуть скориставшись електронними сервісами податкової служби у меню «Стан розрахунків з бюджетом» приватної частини Електронного кабінету.

Якщо фізична особа-платник податків змінив особисті реєстраційні дані, а саме: прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання (податкову адресу) тощо, то такий платник зобов’язаний повідомити контролюючі органи про зміну даних протягом місяця з дня виникнення таких змін шляхом подання до контролюючих органів Заяви про внесення змін до окремого реєстру Державного реєстру фізичних осіб-платників податків щодо фізичних осіб, які обліковуються за серією та/або номером паспорта (Форма №5-ДРП) особисто або через законного представника до контролюючого органу або засобами електронного сервісу «Електронний кабінет платника» на офіційному вебпорталі ДПС, з використанням кваліфікованого електронного підпису.

Фізична особа –платник податків засобами Електронного кабінету може отримати у відповідь на запит відомості з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків в електронному вигляді, засвідчені кваліфікованою печаткою ДПС, який є аналогом паперового документу, виданого контролюючим органом.

Через електронний кабінет платника можна змінити систему оподаткування фізичною особою-підприємцем.

Скористатися податковими електронними сервісами стало ще простіше. Для швидкого входу користувач може скористатися QR-кодом:обрати спосіб входу Дія та «Отримати код»; вісканувати QR-код; підтвердити особу через мобільний додаток «Дія» та підписати запит.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень