Турківська міська громада
Львівська область, Самбірський район

У Львівській ОВА у новій редакції затвердили Порядок, щодо видачі та зберігання перепусток під час дії комендантської години

Дата: 10.04.2024 10:42
Кількість переглядів: 104

Перепустка

Новий Порядок передбачає заборону розміщення перепустки під склом транспортного засобу, або на іншому видному для огляду місці, а також передачу перепустки іншим особам.

На підставі наказу № 80/24 начальника Львівської ОВА від 9 квітня 2024 року «Про внесення змін до наказу начальника обласної військової адміністрації від 19 жовтня 2023 року № 247/23», затвердили у новій редакції «Порядок виготовлення, видачі, заміни, зберігання та повернення перепусток на території Львівської області під час дії комендантської години». Про це під час брифінгу в Офіційному медіацентрі при Львівській ОВА повідомив керівник апарату Львівської ОВА та комендант Львівської області Тарас Грень.

Згідно з наказом власник перепустки зобов’язаний зберігати та використовувати перепустку таким чином, щоб не допустити її втрату, псування, або доступ до неї сторонніх осіб. Порядок забороняє розміщення перепустки під склом транспортного засобу, або на іншому видному для огляду місці, а також передачу перепустки іншим особам та використання її не за призначенням.

«Ця перепустка не стосується транспортного засобу, сторонніх осіб і подібних історій. Ця перепуска має відповідні серії, номерні знаки, чітко персоніфікована, адже видається на конкретну фізичну особу. Перепустки перевіряють відповідні компетентні органи. У правоохоронців є чатбот, за допомогою якого вони можуть перевірити, чи дійсно видавали перепустку на чиєсь імʼя. Використання підробленого офіційного документу – це кримінальна відповідальність.

Перепустка – це офіційний документ, тож, відповідно дії, які інкриміновані як його фальшування, підлягають кримінальному переслідуванню в порядку 358 статті Кримінального розсуду України», – зауважив Тарас Грень. 

Керівник апарату Львівської ОВА підкреслив, що існують конкретні критерії для видачі перепусток, які передбачають необхідність забезпечення роботи критично важливої інфраструктури області (це працівники органів державної влади, підприємства критичної інфраструктури та ін.). Ці перепустки дають право перебувати або вільно пересуватися по області під час комендантської години, яка залишається незмінною з 00:00 до 05:00. 

Для отримання перепустки необхідно надіслати на електронну адресу komendant@loda.gov.ua усі нижчезазначені документи, вказавши у темі електронного листа назву підприємства чи установи.

1) Письмове поданням керівника організації з обґрунтуванням необхідності перебування зазначених осіб на території Львівської області під час комендантської години.

2) Додаток до подання - інформація про осіб у форматі Excel таблиці, форма якої розміщена за посиланням у коментарі.

Перепустки виготовляються за рішенням коменданта протягом 7 днів з моменту отримання подання і є безкоштовними.

Важливо:

Не всі перепустки, які надійшли до ОВА для продовження терміну, будуть продовжені. Рішення про продовження перепусток приймається комендантом

Додамо, що алгоритм отримання перепусток залишається без змін. Більше інформації про перепустки на пересування під час комендантської години можна знайти на сайті Львівської ОВА за посиланням.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень