Турківська міська громада
Львівська область, Самбірський район

Повторний конкурс на право оренди (вул.Січових Стрільців, 23)

Дата: 05.10.2017 18:03
Кількість переглядів: 719

Районна газета «Бойківщина» (випуск №39 від 29.09.2017 року)Фото без опису

ІНФОРМАЦІЯ
про проведення повторного конкурсу на право оренди нерухомого майна комунальної власності Турківської міської ради на конкурсних засадах

 

Назва майна: нежитлова будівля по вул. Січових Стрільців, 23 в м. Турка.

Відомості про будівлю: нежитлове приміщення №17 загальною площею 21,7 кв.м.. Приміщення є оремо визначеним нежитловим вбудованим приміщенням на першому поверсі нежитлової будівлі. Об’єкт майна розташований в центральній частині населеного пункту.

Початкова ціна конкурсу: 44,18грн. (сорок чотири гривні, 18 коп.) без ПДВ, за 1 (один) м.кв. 1150,50 грн. (одна тисяча сто п’ятдесят гривень, 50 коп.) в т.ч. ПДВ 191,75 грн. (сто дев’яносто одна гривня, 75 коп.) за перший місяць оренди.

Гарантійний внесок: розмір авансової орендної плати, що становить подвійну стартову орендну плату, в сумі 2301,00 грн. (дві тисячі триста одна гривня, 00 коп.) в т.ч. ПДВ 383,50 грн (триста вісімдесят три гривні, 50 коп.) (15% від початкової ціни оренди об’єкта, в т.ч. ПДВ), вноситься на рахунок Турківської міської ради. №37322090043667 і ГУДКСУ у Львівській області. МФО 825014, код ЄДРПОУ 04056026

Авансова орендна плата не повертається переможцю або іншим учасникам конкурсу, яким пропонувалося підписати Договір оренди, у разі не підписання ними Договору оренди. Орендодавець повертає протягом трьох робочих днів авансову орендну плату всім іншим учасникам конкурсу після підписання Договору оренди.

Умови конкурсу: конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка «НА КОНКУРС ОРЕНДИ МАЙНА НЕЖИТЛОВОЇ БУДІВЛІ, РОЗТАШОВАНОЇ ЗА АДРЕСОЮ М.ТУРКА, ВУЛ. СІЧОВИХ СТРІЛЬЦІВ, 23, ЗАГАЛЬНОЮ ПЛОЩЕЮ 21,7 М.КВ.» із зазначенням дати проведення конкурсу. У конверті повинні міститися  підтверджувальні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією.

Умови розрахунків: кошти вносяться шляхом безготівкового перерахунку. Конкурс відбувається через 20 днів з дня публікації інформації за адресою: м.Турка, пл. Ринок, 26 (зал засідань) – 23.10.2017р. в 12:00 год.

Час ознайомлення з майном: щоп’ятниці з 14:00 до 15:00 год.

Для участі в конкурсі претендент подає на розгляд конкурсної комісії в запечатаному конверті прошнуровані та пронумеровані документи разом з описом.

Фізичні особи подають: заява на участь у конкурсі, проект договору, зобов’язання (пропозиції) щодо використання об’єкту, завірені належним чином копії паспортних даних, копію податкового номера, довідку банку про номер рахунку в банківській установі, з якого буде здійснюватися гарантійний внесок (авансова орендна плата), податкову декларацію, квитанцію про внесення гарантійного внеску (авансової орендної плати).

Юридичні особи подають: заява на участь у конкурсі, проект договору, зобов’язання (пропозиції) щодо використання об’єкту, повну назву заявника та його юридичну адресу, прізвище, ім’я та по-батькові керівника, номери розрахункових рахунків банків у банківських установах, з яких здійснюватимуться розрахунки гарантійний внесок (авансова орендна плата), квитанцію про внесення гарантійного внеску (авансової орендної плати), нотаріально посвідчені копії установчих документів, що підтверджують право юридичної особи бути покупцем згідно закону, довідку органу державної податкової служби про подану декларацію про майновий стан та доходи (податкову декларацію).

Прийом заяв припиняється через 18 днів з дня публікації оголошення, до 20.10.2017р. до 16:00 год.

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: 3-21-37; 3-11-90; 3-21-97.

 

 

В.о. міського голови-
секретар міської ради                                                                    Гвоздінський О.Я.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень