Турківська міська громада
Львівська область, Самбірський район

Скликання 22-го позачергового засідання сесії Турківської міської ради VIII скликання

Дата: 06.10.2021 12:52
Кількість переглядів: 493

Відповідно до ст. 43, 46, 55, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та розпорядження міського голови – 08.10.2021 року о 10:00 годині в залі засідань міської ради (м.Турка, вул.Січових Стрільців,62, зал засідань, ІІІ поверх) скликається 22-е позачергове засідання сесія Турківської міської ради 8 скликання.

На засідання запрошуються депутати та члени виконавчого комітету міської ради, депутати районної та обласної рад, заступники міського голови, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету, старости, головний бухгалтер міської ради, спеціалісти відповідальні за підготовку проектів рішень, заявники, представники засобів масової інформації та громадськості.

 

Порядок денний:

 1. Про обрання лічильної комісії Турківської міської ради на засіданні 22-ї позачергової сесії 8 скликання.
 2. Про звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України,. Державного агентства лісових ресурсів України та Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства щодо недопущення ліквідації Турківського Державного підприємства «Турківське лісове господарство» та реформування лісової галузі
 3. Про затвердження Програми розвитку дорожнього руху та його безпеки в Турківській міській територіальній громаді на 2021-2022 роки
 4. Про внесення змін до рішення від 24.12.2020 №85 «Про затвердження структури виконавчих органів Турківської міської ради загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів та структури працівників по благоустрою, які фінансуються із міського бюджету»
 5. Про затвердження Програми з підтримки філій ДП «Львівський облавтодор» та ліквідації можливих наслідків негоди на автомобільних дорогах загального користування в межах Турківської територіальної громади на 2021рік
 6. Про надання згоди на безоплатну передачу у комунальну власність Турківської міської територіальної громади об’єктів окремого індивідуально визначеного майна
 7. Про внесення змін та доповнень до рішення Турківської міської ради від 24.12.2020 року №86 «Про бюджет Турківської міської ради на 2021 рік (код бюджету 1358500000)»
 8. Про розгляд заяви Лутчака І.Г. (с.Розлуч)
 9. Про розгляд заяви Топитчак Г.О. (с.Мельничне)
 10. Про розгляд заяви Ольшанського Я.Й. (с.Ільник)
 11. Про припинення користування земельними ділянками для ведення особистого селянського господарства Мазник Г.М. (с.Лосинець)
 12. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності Турківської міської ради Самбірського  району Львівської області сільськогосподарського призначення (рілля) для ведення особистого селянського господарства Ільницькому В.М. (с.Лосинець)
 13. Про припинення користування земельними ділянками для ведення особистого селянського господарства  Кисиличаком М.В. . (с.Дністрик-Дубовий)
 14. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності Турківської міської ради Самбірського  району Львівської області сільськогосподарського призначення (рілля) для ведення особистого селянського господарства Щурко М.М. . (с.Дністрик-Дубовий)
 15. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності Турківської міської ради Самбірського  району Львівської області сільськогосподарського призначення (рілля) для ведення особистого селянського господарства Ягелло О.М. (с.Дністрик-Дубовий)
 16. Про припинення користування земельними ділянками для ведення особистого селянського господарства Ковальчуком Я.Й. (с.Завадівка)
 17. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності Турківської міської ради Самбірського  району Львівської області сільськогосподарського призначення (рілля) для ведення особистого селянського господарства Ілиняк Т.Я. (с.Завадівка)
 18. Про припинення користування земельними ділянками для ведення особистого селянського господарства Павлик А.М.
 19. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності Турківської міської ради Самбірського  району Львівської області сільськогосподарського призначення (рілля) для ведення особистого селянського господарства Петренко О. Т.
 20. Про припинення користування змельними  ділянками для ведення особистого селянського господарства Цитрином М. В. (с.Мельничне)
 21. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності Турківської міської ради Самбірського  району Львівської області сільськогосподарського призначення (рілля) для ведення особистого селянського господарства Яворському  Б.М. (с.Мельничне)
 22. Про припинення користування змельною  ділянкою для ведення особистого селянського господарства Приймак Т.М. (с.Ясениця)
 23. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності Турківської міської ради Самбірського району Львівської області сільськогосподарського призначення (рілля) для ведення особистого селянського господарства Клюці В.М. (с.Ясениця)
 24. Про припинення користування земельними ділянками для ведення особистого селянського господарства Шульгаком П.І. (с.Кіндратів)
 25. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності Турківської міської ради Самбірського  району Львівської області сільськогосподарського призначення (рілля) для ведення особистого селянського господарства Шульгаку А.П. (с.Кіндратів)
 26. Про припинення користування земельною ділянкою для ведення особистого селянського господарства Миськів І.А. (с.Ісаї)
 27. Про припинення користування земельною ділянкою для ведення особистого селянського господарства Яворською Л.М. (с.Ісаї)
 28. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності Турківської міської ради Самбірського  району Львівської області сільськогосподарського призначення (рілля) для ведення особистого селянського господарства Яворській О.Л. (с.Ісаї)
 29. Про надання дозволу на розроблення детального плану території на земельну ділянку комунальної власності для будівництва та обслуговування нежитлових будівель Львівській обласній раді. (с.Розлуч)
 30. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності Турківської міської ради Самбірського району Львівської області сільськогосподарського призначення (рілля) для ведення особистого селянського господарства Захарчич В.І. (с.Мельничне)
 31. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності Турківської міської ради Самбірського району Львівської області сільськогосподарського призначення (рілля) для ведення особистого селянського господарства Колясі М.С. (с.Мельничне)
 32. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності Турківської міської ради Самбірського  району Львівської області сільськогосподарського призначення (рілля) для ведення особистого селянського господарства Пуравець Г.І. (с.Ісаї)
 33. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки комунальної власності в натурі/на місцевості/ для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Пуравець Г.І. (с.Ісаї)
 34. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) комунальної власності Турківської міської ради Львівської області житлової та громадської забудови для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Боклаху А.І. (с.Присліп)
 35. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності Турківської міської ради Самбірського  району Львівської області сільськогосподарського призначення (рілля) для ведення особистого селянського господарства Гобрий О.Д. (с.Жукотин)
 36. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки комунальної власності в натурі/на місцевості/ для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Маслиган Г.П. (с.Закіпці)
 37. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності Турківської міської ради Самбірського  району Львівської області сільськогосподарського призначення (рілля) для ведення особистого селянського господарства Сеничак Г.М. (с.Розлуч)
 38. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) комунальної власності Турківської міської ради Львівської області житлової та громадської забудови для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Кузьмин І.А. (с.Ільник)
 39. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності Турківської міської ради Самбірського  району Львівської області сільськогосподарського призначення (рілля) для ведення особистого селянського господарства Ігнацевич Г.Д. (с.Явора)
 40. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності Турківської міської ради Самбірського  району Львівської області сільськогосподарського призначення (рілля) для ведення особистого селянського господарства Вовку В.О. (с.Ясениця)
 41. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності Турківської міської ради Самбірського  району Львівської області сільськогосподарського призначення (рілля) для ведення особистого селянського господарства Іваник Л.Я. (с.Ісаї)
 42. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) комунальної власності Турківської міської ради Львівської області житлової та громадської забудови для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Сеніву В.І. (с.Вовче)
 43. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) комунальної власності Турківської міської ради Львівської області житлової та громадської забудови для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Семенищевій О.О. (с.Жукотин)
 44. Про надання дозволу на розроблення детального плану території на земельну ділянку комунальної власності під будівництво індивідуального гаража Крецулу В.М. (с.Присліп)
 45. Про надання дозволу на розроблення детального плану території на земельну ділянку комунальної власності для будівництва індивідуального гаража Куліковському М.В.
 46. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності Турківської міської ради Самбірського  району Львівської області сільськогосподарського призначення (рілля) для ведення особистого селянського господарства Галич О.В. (с.Мельничне)
 47. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) комунальної власності Турківської міської ради Львівської області житлової та громадської забудови для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Галич О. В. (с.Мельничне)
 48. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) комунальної власності Турківської міської ради Львівської області житлової та громадської забудови для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Галичу М.В. (с.Мельничне)
 49. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності Турківської міської ради Самбірського  району Львівської області сільськогосподарського призначення (рілля) для ведення особистого селянського господарства Боцку І.В. (с.Присліп)
 50. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) комунальної власності Турківської міської ради Львівської області житлової та громадської забудови для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Боцку І. В. (с.Присліп)
 51. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) комунальної власності Турківської міської ради Львівської області житлової та громадської забудови для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Корчинському М. І. (с.Ільник)
 52. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності Турківської міської ради Самбірського району Львівської області сільськогосподарського призначення (рілля) для ведення особистого селянського господарства Вовк Г.Й. (с.Кіндратів)
 53. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) комунальної власності Турківської міської ради Львівської області житлової та громадської забудови для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Білинському Д.В.
 54. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) комунальної власності Турківської міської ради Львівської області житлової та громадської забудови для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Нанівському М.В. (с.Кіндратів)
 55. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності Турківської міської ради Самбірського  району Львівської області сільськогосподарського призначення (рілля) для ведення особистого селянського господарства Нанівському М.В. (с.Кіндратів)
 56. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) комунальної власності Турківської міської ради Львівської області житлової та громадської забудови для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Миськіву М.Є. (с.Ісаї)
 57. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) комунальної власності Турківської міської ради Львівської області житлової та громадської забудови для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Бахур А.П.
 58. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) комунальної власності Турківської міської ради Львівської області житлової та громадської забудови для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Драч О.А. (с.Ісаї)
 59. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) комунальної власності Турківської міської ради Львівської області житлової та громадської забудови для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Драч І.Й. (с.Ісаї)
 60. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності Турківської міської ради Самбірського  району Львівської області сільськогосподарського призначення (рілля) для ведення особистого селянського господарства Драчу І.Й. (с.Ісаї)
 61. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) комунальної власності Турківської міської ради Львівської області житлової та громадської забудови для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Маслигану І.О. (с.Закіпці)
 62. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності Турківської міської ради Самбірського  району Львівської області сільськогосподарського призначення (рілля) для ведення особистого селянського господарства Бельському В.М. (с.Кіндратів)
 63. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) комунальної власності Турківської міської ради Львівської області житлової та громадської забудови для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Сович О.І. (с.Ясениця)
 64. Про надання дозволу на розроблення детального плану території на земельну ділянку комунальної власності для будівництва та обслуговування магазину Неліпович Н.І. (с.Ясениця)
 65. Про надання дозволу на розроблення детального плану території на земельну ділянку комунальної власності для будівництва та обслуговування магазину Михальковському М.В. (с.Розлуч)
 66. Про надання дозволу на розроблення детального плану території на земельну ділянку комунальної власності для будівництва та обслуговування лікувально-оздоровчого комплексу «Джерела Карпат»ТзОВ «Полунична» (с.Розлуч)
 67. Про припинення користування земельною ділянкою для ведення особистого селянського господарства  Федяй  М.Є. (с.Ісаї)
 68. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності Турківської міської ради Самбірського  району Львівської області сільськогосподарського призначення (рілля) для ведення особистого селянського господарства Федяй Я.В. (с.Ісаї)
 69. Про розгляд заяви Ляхович О.М. (с.Присліп)
 70. Про розгляд заяви Дудурич М.М. (с.Розлуч)

МАТЕРІАЛИ  СЕСІЇ

 

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень