A A A K K K
для людей із порушенням зору
Турківська міська громада
Львівська область, Самбірський район

Новини

Дата: від до Скинути

Засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету, комунальної власності та регуляторної політики

У ході підготовки чергового пленарного засідання сесії сьогодні, 19 листопада, в сесійній залі міської ради за участю міського голови Ярослава Паращича, секретаря міської ради Олександра Гвоздінського відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету, комунальної власності та регуляторної політики з розглядом питань, що вносяться до порядку денного пленарного засідання. Взяли участь у даному заході члени комісії та запрошені на комісію. На порядок денний засідання було винесено 18 питань.

14:35 19.11.2021

Повідомлення про початок процедури проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації

Турківська міська рада повідомляє, що з 18.11.2021р. розпочинається процедура проведення громадських слухань для врахування громадських інтересів щодо розроблення проекту детального плану території земельної ділянки комунальної власності під будівництво та обслуговування індивідуального гаража гр.Павликом Василем Йосиповичем площею 0,0030га в м.Турка, вул.Міцкевича,77г/4 Самбірського району Львівської області.

16:15 18.11.2021

Чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при Турківській міській раді

Комісія з питань захисту прав дитини при Турківській міській раді працює для результативного вирішення проблеми виховання та всебічного розвитку дітей, забезпечення інтересів кожної дитини, яка зростає та виховується в сімейному оточенні, реалізації її права на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист.

15:09 18.11.2021

Відбулося засідання постійної депутатської комісії

Сьогодні, 18 листопада, в сесійній залі міської ради під керівництвом голови комісії Петра Юдицького за участю секретаря міської ради Олександра Гвоздінського та членів комісії відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань агропромислового розвитку, регулювання земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища, архітектури, містобудування та діяльності житлово-комунального господарства. На порядку денному розглянуто 115 заяв стосовно земельних питань, з усіх питань прийняли рішення щодо внесення їх на розгляд чергової сесії міської ради з деякими уточненнями та доповненнями.

14:32 18.11.2021

Оголошення про проведення повторного електронного аукціону на право оренди нежитлових приміщень Турківської міської ради

Запрошуємо до участі в повторному  електронному аукціоні на право оренди нежитлового приміщення у м Турка, який відбудеться 13 грудня 2021 р. о 12:40 хв.

13:49 17.11.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень