Турківська міська рада
Турківський район, Львівська область

Новини

Повідомлення про початок процедури проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації

Дата створення: 11:03 05.11.2018

Повідомлення про початок процедури проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації

Турківська міська рада має нового депутата

Дата створення: 15:28 25.10.2018

25.10.2018 року рішенням Турківської міської ради №1708, відповідно до ст. 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі постанови Турківської міської виборчої комісії Турківського району Львівської області від 21.10.2018 року №49 визнано обраним депутатом у багатомандатному виборчому окрузі від Турківської районної організації політичної партії всеукраїнського об’єднання «Свобода» ЛОНЕВСЬКУ ОКСАНУ ОРЕСТІВНУ на місцевих виборах, які відбулися 25.10.2015 року, внаслідок заміщення депутата який вибув – Матківської Світлани Романівни.

Громадський бюджет - "Над Стриєм"

Дата створення: 10:11 23.10.2018

В рамках реалізації громадської ініціативи на розгляд міської ради поступив проект Громадського бюджету 2019 "Над Стриєм", автор проекту – Хомик Ігор, що собою передбачає облаштування території, встановлення огорожі спортивного майданчика та стимулювання жителів міста до розвитку фізичного та спортивного виховання.

ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ-"Стерилізація безпритульних тварин"

Дата створення: 10:56 22.10.2018

В рамках реалізації громадської ініціативи на розгляд міської ради поступив проект Громадського бюджету 2019 "Вухо, лапа, хвіст", автор проекту - Марія Яворська, що собою передбачає зменшення кількості безпритульних тварин (собак та кішок) на території міста шляхом стерилізації.

Скликання 56-го чергового засідання сесії Турківської міської ради

Дата створення: 11:04 18.10.2018

Скликання 56-го чергового засідання сесії Турківської міської ради

ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

Дата створення: 18:09 13.10.2018

Шановна Турківська громадо! 14 жовтня, у світлий День Покрови Пресвятої Богородиці, у День українського козацтва, ми відзначаємо День захисника України!  Це свято започатковане в нелегкі для нашої держави часи для вшанування мужності та героїзму захисників суверенітету та територіальної цілісності України. Наш народ завжди прагнув до незалежності, давав достойну відсіч загарбникам і відстоював рідну землю. Всі ті, хто носить почесне звання захисника Вітчизни уособлюють етапи розвитку нашого славетного війська: ті хто боровся за перемогу над фашизмом, брав участь у локальних воєнних конфліктах, миротворчій діяльності, несе сьогодні нелегку військову службу.  Славну когорту мільйонів героїв, загиблих у різні часи за соборність та волю України, вже у двадцять першому столітті поповнили Герої Небесної Сотні та тисячі наших співвітчизників, які загинули за час неоголошеної війни на сході України. Обов’язок кожного з нас – завжди пам’ятати про цих героїв, котрі життя віддали, захищаючи Україну.  Дорогі захисники Української держави! Ви є спадкоємцями високої слави українського козацтва! Ваша мужність і патріотизм уже здобули повагу і вдячність жителів України. Сердечно вітаю вас з Днем захисника України – святом, яке увібрало в себе багаті та славні традиції, уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі!  Бажаю вам незламної волі, надійного родинного тилу, міцного здоров’я, звершення всіх ваших мрій і побажань, високих досягнень на благо рідної держави! Нехай надихає вас у ділах сьогоденних і планах на прийдешнє велика сила Покрови Пресвятої Богородиці!  Слава Україні!