A A A K K K
для людей із порушенням зору
Турківська міська громада
Львівська область, Самбірський район

Новини

Дата: від до Скинути

Чергове засідання виконавчого комітету Турківської міської ради

Сьогодні, 9 грудня, в сесійній залі міської ради відбулося засідання виконавчого комітету Турківської міської ради, яке пройшло під головуванням міського голови Ярослава Паращича, за участі секретаря міської ради Олександра Гвоздінського, першого заступника міського голови Олега Гришканича, заступників міського голови Степана Залуги, Богдана Макаришина, членів виконавчого комітету, старостів та запрошених. У ході засідання розглянуто такі питання порядку денного:

15:54 09.12.2021

Відбулося 27-е позачергове засідання сесії Турківської міської ради 8 скликання

Відповідно до ст. 43, 46, 55, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та розпорядження міського голови сьогодні, 9 грудня, в залі засідань міської ради відбулося 27-е позачергове засідання сесії Турківської міської ради 8 скликання.

12:20 09.12.2021

Відбулося засідання постійної депутатської комісії

У ході підготовки позачергового пленарного засідання Турківської міської ради сьогодні, 9 грудня, в сесійній залі міської ради за участю міського голови Ярослава Паращича, секретаря міської ради Олександра Гвоздінського відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету, комунальної власності та регуляторної політики з розглядом питань, що вносяться до порядку денного пленарного засідання. Взяли участь у даному заході члени комісії та запрошені на комісію. На порядок денний засідання було винесено 6 питань.

10:01 09.12.2021

Чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при Турківській міській раді

Комісія з питань захисту прав дитини при Турківській міській раді працює для результативного вирішення проблеми виховання та всебічного розвитку дітей, забезпечення інтересів кожної дитини, яка зростає та виховується в сімейному оточенні, реалізації її права на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист.

13:46 07.12.2021

Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності апарату міської ради на час відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника

Відповідно до вимог статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Турківської міської ради та Порядок проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Турківської міської ради, затвердженого розпорядженням міського голови від 01.12.2020 року № 75 - ОД,

13:28 07.12.2021

Колектив та депутатський корпус Турківської міської ради висловлює глибоке співчуття з приводу передчасної смерті керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету апарату міської ради ЮРІЯ ДМИТРОВИЧА ЛИЛО

Колектив та депутатський корпус Турківської міської ради висловлює глибоке співчуття з приводу передчасної смерті керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету апарату міської ради ЮРІЯ ДМИТРОВИЧА ЛИЛО.

15:58 06.12.2021

КВАРТАЛ ЗАБУДОВИ

Турківською міською радою на 26 позачерговому пленарному засіданні 26 листопада 2021 року надано дозвіл на розробку детального плану території КВАРТАЛУ індивідуальної житлової забудови на земельній ділянці орієнтованою площею 4,5 га. по вул.Звір в м.Турка.

08:45 06.12.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень