A A A K K K
для людей із порушенням зору
Турківська міська громада
Львівська область, Самбірський район

Новини

Дата: від до Скинути

Напередодні Міжнародного дня волонтера пройшла зустріч міського голови Ярослава Паращича з волонтерами нашого міста

Напередодні Міжнародного дня волонтера сьогодні, 3 грудня, у приміщенні міської ради пройшла зустріч міського голови Ярослава Паращича з волонтерами нашого міста.

13:50 03.12.2021

Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності апарату міської ради на час відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника

    І Н Ф О Р М А Ц І Я про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади  головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності апарату міської ради на час відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника.

09:13 03.12.2021

Зустріч з громадськістю Турківщини щодо широкого обговорення питань, пов’язаних з вакцинацією проти COVID-19

Сьогодні, 2 грудня, в сесійній залі міської ради фахівцями державної установи «Львівський обласний центр контролю та профілактики хвороб» за підтримки міжнародної організації РАТН (Програма оптимальних технологій в охороні здоров’я ) за участю міського голови Ярослава Паращича  проведено зустріч з громадськістю Турківщини щодо широкого обговорення питань, пов’язаних з вакцинацією проти COVID-19.

15:30 02.12.2021

Спільна нарада щодо вжиття додаткових заходів із запобігання та протидії домашньому насильству

1 грудня під головуванням заступника міського голови Богдана Макаришина за участю начальника служби у справах дітей Ірини Стебівки, головного спеціаліста відділу соціального захисту населення міської ради Мар’яни Крайняковець, представників ВП №2 Самбірського РВП ГУ НП України у Львівській області проведено спільну нараду щодо вжиття додаткових заходів із запобігання та протидії домашньому насильству та стану взаємодії механізмів, спрямованих на забезпечення комплексного інтегрованого підходу до подолання насильства та сприяння реалізації прав осіб, постраждалих від насильства, шляхом запобігання насильству, ефективного реагування на факти насильства, надання допомоги та захисту постраждалим особам, забезпечення відшкодування заподіяної шкоди, належного розслідування фактів насильства та притягнення кривдників до передбаченої законом відповідальності.

15:28 02.12.2021

Повідомлення про початок процедури проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації

Турківська міська рада повідомляє, що з 01.12.2021 року розпочинається процедура проведення громадських слухань для врахування громадських інтересів щодо розроблення проекту детального плану території по зміні цільового призначення земельної ділянки гр.Сипливчак Тамари Богданівни площею 0,1000га із категорії земель для ведення особистого селянського господарства на категорію під будівництво і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м.Турка, вул.І.Франка Самбірського району Львівської області.

16:19 01.12.2021

Повідомлення про початок процедури проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації

Турківська міська рада повідомляє, що з 01.12.2021р. розпочинається процедура проведення громадських слухань для врахування громадських інтересів щодо розроблення проекту детального плану території земельної ділянки комунальної власності під будівництво та обслуговування індивідуального гаража гр.Ладика Миколою Васильовичем площею 0,0100га в м.Турка, вул.Травнева Самбірського району Львівської області.

11:25 01.12.2021

Повідомлення про початок процедури проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації

Турківська міська рада повідомляє, що з 30.11.2021р. розпочинається процедура проведення громадських слухань для врахування громадських інтересів щодо розроблення проекту детального плану території земельної ділянки комунальної власності під будівництво та обслуговування індивідуального гаража гр.Поточна-Яворська Ольга Михайлівна площею 0,0093га в с.Лімна по вул.Заріка, Самбірського району Львівської області.

16:17 30.11.2021

Скликання 27-го позачергового засідання сесії Турківської міської ради VIII скликання

Відповідно до ст. 43, 46, 55, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та розпорядження міського голови – 09.12.2021 року о 10:00 годині в залі засідань міської ради (м.Турка, вул.Січових Стрільців,62, зал засідань, ІІІ поверх) скликається 27-е позачергове засідання сесія Турківської міської ради 8 скликання.

15:34 30.11.2021

Просимо звернути увагу

Фахівцями державної установи «Львівський обласний центр контролю та профілактики хвороб» за підтримки міжнародної організації РАТН (Програма оптимальних технологій в охороні здоров’я) планується проведення зустрічі з громадськістю Турківщини 02.12.2021 року з 11:00 годин в сесійній залі Турківської міської ради (по вул. С.Стрільців,62) з метою широкого обговорення питань, пов’язаних з вакцинацією проти COVID-19.

15:28 30.11.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень