Турківська міська рада
Турківський район, Львівська область

Новини

ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ-"Стерилізація безпритульних тварин"

Дата створення: 10:56 22.10.2018

В рамках реалізації громадської ініціативи на розгляд міської ради поступив проект Громадського бюджету 2019 "Вухо, лапа, хвіст", автор проекту - Марія Яворська, що собою передбачає зменшення кількості безпритульних тварин (собак та кішок) на території міста шляхом стерилізації.

Скликання 56-го чергового засідання сесії Турківської міської ради

Дата створення: 11:04 18.10.2018

Скликання 56-го чергового засідання сесії Турківської міської ради

ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

Дата створення: 18:09 13.10.2018

Шановна Турківська громадо! 14 жовтня, у світлий День Покрови Пресвятої Богородиці, у День українського козацтва, ми відзначаємо День захисника України!  Це свято започатковане в нелегкі для нашої держави часи для вшанування мужності та героїзму захисників суверенітету та територіальної цілісності України. Наш народ завжди прагнув до незалежності, давав достойну відсіч загарбникам і відстоював рідну землю. Всі ті, хто носить почесне звання захисника Вітчизни уособлюють етапи розвитку нашого славетного війська: ті хто боровся за перемогу над фашизмом, брав участь у локальних воєнних конфліктах, миротворчій діяльності, несе сьогодні нелегку військову службу.  Славну когорту мільйонів героїв, загиблих у різні часи за соборність та волю України, вже у двадцять першому столітті поповнили Герої Небесної Сотні та тисячі наших співвітчизників, які загинули за час неоголошеної війни на сході України. Обов’язок кожного з нас – завжди пам’ятати про цих героїв, котрі життя віддали, захищаючи Україну.  Дорогі захисники Української держави! Ви є спадкоємцями високої слави українського козацтва! Ваша мужність і патріотизм уже здобули повагу і вдячність жителів України. Сердечно вітаю вас з Днем захисника України – святом, яке увібрало в себе багаті та славні традиції, уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі!  Бажаю вам незламної волі, надійного родинного тилу, міцного здоров’я, звершення всіх ваших мрій і побажань, високих досягнень на благо рідної держави! Нехай надихає вас у ділах сьогоденних і планах на прийдешнє велика сила Покрови Пресвятої Богородиці!  Слава Україні!

Місто приєдналося до Європейської Хартії рівності жінок і чоловіків у житті місцевих громад

Дата створення: 09:36 10.10.2018

Місто Турка приєдналося до Європейської Хартії рівності жінок і чоловіків у житті місцевих громад. Таке рішення було ухвалене Турківською міською радою 27 вересня 2018 року. За нього проголосувало 17 місцевих депутатів.

Повідомлення про початок процедури проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації

Дата створення: 16:54 08.10.2018

Турківська міська рада повідомляє, що з 08.10.2018 р. розпочинається процедура проведення громадських слухань для врахування громадських інтересів щодо розроблення проекту детального плану території земельної ділянки комунальної власності під спортивний майданчик в м.Турка, вул.Травнева Турківського району Львівської області.

Повідомлення про початок процедури проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації

Дата створення: 16:35 08.10.2018

Турківська міська рада повідомляє, що з 08.10.2018 р. розпочинається процедура проведення громадських слухань для врахування громадських інтересів щодо розроблення проекту детального плану території земельної ділянки комунальної власності для влаштування відкритого складу для будівельних (сипучих) матеріалів в м.Турка, вул.Л.Українки Турківського району Львівської області.

Привітання з Днем вчителя

Дата створення: 09:05 05.10.2018

Шановні вчителі, працівники та ветерани освітянської ниви!

Турківський РВ ДРАЦС та РВ ДВС ГТУЮ у Львівській області інформують

Дата створення: 12:56 04.10.2018

Консультує Міністр Юстиції