Турківська міська громада
Львівська область, Самбірський район

Територіальні органи інформують

Інформаційні матеріали департаменту агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації та Львівського обласного центру зайнятості

З метою інформування місцевих суб’єктів господарювання щодо наявних програм підтримки з обласного, державного бюджетів та грантових програм розміщуємо надані інформаційні матеріали департаменту агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації та Львівського обласного центру зайнятості на офіційній сторінці.

10:17:21 26.04.2024

Про освітній курс «Історія українського громадянського суспільства»

Фондом Східна Європа спільно з Українським інститутом створено онлайн- курс «Історія українського громадянського суспільства» на Освітній онлайн- платформі Зрозуміло! Онлайн-курс «Історія українського громадянського суспільства» про суспільно-політичні події та процеси на шляху становлення українського громадянського суспільства.

10:14:31 26.04.2024

СОЦІАЛЬНА ДОПОМОГА ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ ТА ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ ВІД ТРАНСПОРТНОЇ КОМПАНІЇ ГРУЗАР

Команда компанії Грузар, розпочинає соціальний проект, спрямований на допомогу ветеранам війни та переселенцям. Вона пропонує безкоштовний переїзд чи перевезення речей учасникам бойових дій та внутрішньо переміщеним особам.

12:20:48 18.04.2024

У місті Львові відбудеться круглий стіл за участі представників будівельної індустрії та банківських установ

За ініціативи ПрАТ «Укрфінжитло» 19 квітня 2024 року у місті Львові відбудеться круглий стіл за участі представників будівельної індустрії та банківських установ на тему: «Можливості та перспективи державної іпотечної програми єОселя для ринку житлового будівництва в Україні та Львівській області» (попередня програма додається).

08:44:47 18.04.2024

Система безоплатної правничої допомоги випустила збірку з прикладами допомоги людям з інвалідністю

Люди з інвалідністю, які отримують пенсію або допомогу, що призначається замість пенсії, яка не перевищує двох прожиткових мінімумів для працездатних осіб (у 2024 році — 6056 грн), можуть отримати безоплатно усі види правничих послуг від системи безоплатної правничої допомоги (БПД). Це такі послуги як: - юридичні консультації - допомога зі складенням документів - представництво інтересів у суді. У 2023 році до системи БПД люди з інвалідністю зверталися понад 23 тис. разів. 6,5 тис. разів їм надавалася допомога зі зверненням до суду. Переглянути збірку: https://legalaid.gov.ua/publikatsiyi/zbirka-uspishnyh-sprav-nadannya-bezoplatnoyi-pravnychoyi-dopomogy-lyudyam-z-invalidnistyu/ Як звернутися до системи БПД https://legalaid.gov.ua/kliyentam/yak-otrymaty-bpd/ Така кількість людей при зверненні повідомила юристам про свій статус. Довідково. Система безоплатної правничої допомоги - це мережа бюро правничої допомоги та дистанційні сервіси для надання правничої допомоги телефоном та онлайн. Надання правових послуг гарантується Законом України «Про безоплатну правничу допомогу» та повністю фінансується за кошти Державного бюджету України. Система безоплатної правничої допомоги входить до сфери управління Міністерства юстиції України. ДОДАТОК

09:42:57 17.04.2024

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень