A A A K K K
для людей із порушенням зору
Турківська міська громада
Львівська область, Самбірський район

Територіальні органи інформують

Чи сплачують ЄВ за себе ФОП – платники ЄП у період воєнного стану в Україні?

    Турківська ДПІ повідомляє, що відповідно до частини першої ст. 4 Закону України від 08 липня 2010 року № 2464-VІ «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» із змінами та доповненнями (далі – Закон № 2464) платниками єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок), зокрема, є: * фізичні особи – підприємці, в тому числі ті, які обрали спрощену систему оподаткування (п. 4 частини першої ст. 4 Закону № 2464). Законом України від 15 березня 2022 року № 2120-IХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо дії норм на період дії воєнного стану» внесені зміни до розд. VIII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону № 2464.

13:19:21 06.07.2022

Фінансування страхувальників

Старосамбірське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області (далі – Старосамбірське відділення) інформує: відповідно до Порядку фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та окремих виплат потерпілим на виробництві за рахунок коштів Фонду соціального страхування України, затвердженого постановою правління Фонду від 19.07.2018 № 12 (далі – Порядок № 12), комісія (уповноважений) із соціального страхування на підставі поданих застрахованою особою документів приймає рішення про призначення або відмову в призначенні матеріального забезпечення (допомога по тимчасовій непрацездатності, включаючи догляд за хворою дитиною, вагітності та пологах, на поховання) та не пізніше 5 робочих днів з дня прийняття такого рішення передає документи до бухгалтерії страхувальника. Страхувальник після отримання документів від комісії (уповноваженого) нараховує суми матеріального забезпечення, формує заяву-розрахунок за встановленим зразком (додаток № 1 до Порядку № 12). Проте деякі страхувальники не вважають за потрібне заповнювати правильно всі реквізити заяви-розрахунку: не проставляють місцезнаходження страхувальника, номер телефону, дату складання заяви-розрахунку, прізвище, ім’я та по батькові, контактний номер телефону відповідальної особи, допускають помилки при написанні номера рахунку. Заява-розрахунок – це документ, згідно з яким страхувальник отримує матеріальне забезпечення від Фонду, тому переконливо просимо відповідальних осіб страхувальників правильно заповнювати всі реквізити, адже від цього залежить, як скоро застраховані особи отримають кошти.

08:38:00 06.07.2022

Інформаційна кампанія «Виходь на світло!»

Головне управління Держпраці у Львівській області, в рамках виконання Національного плану зниження рівня незадекларованої праці на 2022 рік, на виконання окремого доручення Державної служби України з питань праці №Д- 100/2.2/4.1-22а від 14.06.2022, 01.07.2022 розпочинає інформаційну кампанію «Виходь на світло!» з використанням візуальних матеріалів розроблених за сприянням проекту ЄС-МОП «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні».

14:55:37 05.07.2022

Нова форма звітності про вакансії: які особливості?

Із 7 липня ц. р. набуває чинності наказ Міністерства економіки України від 12.04.2022 № 827-22, яким затверджена нова форма звітності № 3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)» та Порядок її заповнення. Форму № 3-ПН подають суб’єкти господарської діяльності, що використовують працю найманих працівників, за наявності потреби в кадрах.

14:46:34 05.07.2022

Поради для фахівців з охорони праці 

Зберегти життя та здоров’я людини в процесі трудової діяльності – головний орієнтир, з якого складаються робочі будні експерта з охорони праці.

10:05:55 05.07.2022

У Турківській ДПІ платники отримують роз’яснення щодо сплати податків в умовах воєнного стану

    Днями начальниця Турківської ДПІ Марія Павлович провела зустріч з представниками бізнесу з питань сплати податків в умовах воєнного стану. Насамперед податківець провела роз’яснювальну роботу серед присутніх щодо погашення податкового боргу по податку на землю та податку на нерухоме майно.

10:00:51 30.06.2022

Сеанс телефонного зв'язку «гаряча лінія» щодо питання застосування РРО та ПРРО

    У Турківській ДПІ проведено сеанс телефонного зв'язку «гаряча лінія» на тему: «Застосування РРО та ПРРО».  На питання платників відповідав фахівець ДПІ Максим Курус. Наводимо деякі запитання та відповіді на них Питання: Чи потрібно суб’єкту господарювання виконувати додаткові налаштування в ПРРО, який встановлений на комп’ютер (планшет, телефон тощо) у разі здійснення розрахункових операції із застосуванням електронних платіжних засобів?

09:56:28 30.06.2022

Інформація щодо основних питань завершення 2021-2022 навчального року для дітей з тимчасово окупованих територій, територій, де ведуться активні бойові дії, та з числа ВПО

Керуючись статтею 22 Закону України «Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини» та з метою підвищення правової обізнаності населення, подає інформацію щодо основних питань завершення 2021-2022 навчального року для дітей з тимчасово окупованих територій, територій, де ведуться активні бойові дії, та з числа ВПО (додається).

16:49:45 29.06.2022

Щорічна доповідь Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини за 2021 рік

Відповідно до частини першої статті 18 Закону України «Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини» щороку Уповноважений представляє Верховній Раді України щорічну доповідь про стан додержання та захисту прав і свобод людини і громадянина в Україні органами державної влади, органами місцевого самоврядування, об’єднаннями громадян, підприємствами, установами, організаціями незалежно від форми власності та їх посадовими і службовими особами, які порушували своїми діями (бездіяльністю) права і свободи людини і громадянина, та про виявлені недоліки в законодавстві щодо захисту прав і свобод людини і громадянина.

16:45:30 29.06.2022

Робота є! Для наближення перемоги треба працювати!

У час війни пасивне спостерігання за подіями на фронті рівнозначне бездіяльності. Наша країна потребує робочих рук для відновлення інфраструктури, відбудови пошкоджених споруд, зведення нового житла для тих, хто його втратив. Праця кожного українця – це додаткові надходження до бюджету, допомога воїнам на передовій, ліки для поранених, інвестиція в майбутнє наших дітей.

15:46:40 29.06.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень