Турківська міська громада
Львівська область, Самбірський район

Територіальні органи інформують

Розроблено інформаційну кампанію щодо роботи Платформи допомоги врятованим

На виконання пріоритетних планів роботи Міжвідомчої робочої групи з питань протидії сексуальному насильству та надання допомоги постраждалим на 2024 рік, а саме – продовження інформаційної роботи з питань допомоги жертвам сексуального насильства під час війни, Службою Віце-прем'єрміністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України, за сприяння Урядової уповноваженої з питань гендерної політики та спільно з проєктом USAID «Трансформація комунікацій» розроблено інформаційну кампанію щодо роботи Платформи допомоги врятованим.

13:44:34 16.04.2024

Нові довідники податкових пільг

    Турківська ДПІ звертає увагу, що на вебпорталі ДПС України за посиланням https://tax.gov.ua/dovidniki--reestri--perelik/dovidniki-/54005.html   (станом на 27.03.2024) опубліковано нові довідники податкових пільг, а саме:  ▼ Довідник податкових пільг № 123/1, що є втратами доходів бюджету; 

10:22:38 15.04.2024

Оподаткування ПДФО продажу житлового будинку та земельної ділянки, на якій він розташований

Турківська ДПІ інформує, що оскільки житловий будинок та земельна ділянка під ним є окремими об’єктами права власності, а також зважаючи на положення п. 172.8 ст. 172 ПКУ, будь-який перехід права власності на об’єкти нерухомості є продажем цього майна, то з метою оподаткування дохід, отриманий від продажу житлового будинку та дохід від продажу земельної ділянки оподатковуються у порядку, визначеному ст. 172 ПКУ, незалежно від кількості оформлених договорів купівлі-продажу.

10:20:18 15.04.2024

Турківські податківці роз’яснюють громадянам порядок декларування доходів за минулий рік

    Начальниця Турківської ДПІ Марія Павлович провела робочу зустріч для платників податків та громадян щодо подання декларацій про майновий стан та доходи за результатами 2023 року.  Під час чергової зустрічі з платниками Марія Павлович розповіла громадянам про декларування доходів, отриманих у минулому році, та зміни в декларації про майновий стан та доходи. Посадовиця наголосила, які доходи підлягають обов’язковому декларуванню, які саме громадяни зобов’язані до 1 травня 2024 року подати декларацію про майновий стан і доходи та звернула увагу на переваги подання декларації про майновий стан і доходи в електронній формі.

10:16:06 15.04.2024

Право на податкову знижку за навчання дитини

    Турківська ДПІ інформує, чи має право скористатись податковою знижкою за навчання дитини один із батьків, який фактично здійснив оплату за її навчання, якщо договір укладений між навчальним закладом та дитиною та квитанції на оплату оформлені на ім’я дитини, при цьому дитина протягом звітного року не працювала? Право платника податку на доходи фізичних осіб на податкову знижку у зменшення оподатковуваного доходу за наслідками звітного податкового року, підстави для її нарахування, перелік витрат, дозволених до включення до податкової знижки, обмеження права на її нарахування визначені ст. 166 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ).

10:14:24 15.04.2024

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень