A A A K K K
для людей із порушенням зору
Турківська міська громада
Львівська область, Самбірський район

Територіальні органи інформують

Пам’ятка для населення: як діяти у разі виникнення хімічної небезпеки

Хімічні небезпеки обумовлені наявністю на конкретній території певних виробництв, що використовують токсичні речовини у технологічних процесах, а також перевезенням хімічно небезпечних речовин (ХНР).

10:54:04 12.04.2022

Увага: зміни у наданні фінансової допомоги на проживання від держави для переселенців

Уряд вніс зміни до Порядку надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам, які зареєстровані в Єдиній інформаційній базі даних про внутрішньо переміщених осіб. Зокрема, продовжено термін подання документів до 30 квітня для отримання коштів за березень місяць.

10:53:55 12.04.2022

Як отримати компенсацію, якщо ви надали житло переселенцям: роз'яснення

Через вторгнення російських військ та розпочату ними війну на території України мільйони українців були вимушені покинути власні домівки та шукати прихисток у безпечніших регіонах країни, зокрема західних областях. У зв'язку зі стрімким зростанням кількості внутрішньо переміщених осіб, уряд започаткував соціальну програму «Прихисток», завдяки якій кожен може допомогти переселенцям, які шукають житло.

09:33:11 11.04.2022

Щодо інформування населення

Питання, які відносяться до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2022 р. № 261 “Про затвердження Порядку та умов надання компенсації місцевим бюджетам на оплату комунальних послуг, що надаються під час розміщення тимчасово переміщених осіб, у період воєнного стану”

14:29:16 07.04.2022

Щодо інформування населення

Роз’яснення щодо дії постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 2022 р. № 333 «Про затвердження Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану і не отримують щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг»

14:28:54 07.04.2022

Щодо Координаційного центру

При Українській асоціації районних та обласних рад працює Координаційний центр з питань територіальної оборони (далі - Центр). Його головним завданням є сприяння органам місцевого самоврядування протидіяти воєнним загрозам та допомагати у захисті населення. Центр координує, інформує та здійснює методичну підтримку й гуманітарну допомогу, взаємодіючи з українським урядом та іншими інституціями, у тому числі закордонними. Так, Міністерством внутрішніх справ України, Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України разом з Центром розроблено телеграм бот @Evacuation2022_bot для організації евакуації населення, а також надання екстреної гуманітарної допомоги у зонах бойових дій і на територіях, які перебувають під окупацією. Просимо поширити в соціальних мережах та розмістити на сайті ради інформацію про офіційний телеграм бот @Evacuation2022_bot. Отримана інформація оперативно опрацьовується відповідними структурами, враховуючи практичний досвід проведення заходів з евакуації за час українськоросійської війни. Офіційний контактний телефон координаторів телеграм боту – 0669375388.    

09:43:44 07.04.2022

Як отримати безоплатні інсуліни під час воєнного стану? Роз’яснення МОЗ

Відпуск інсулінів максимально спрощений на час воєнного стану. Інсулінозалежні можуть отримати життєвонеобхідні препарати як за електронним, так і за паперовим рецептом. Лікарі більше не вказують у рецепті торгову назву інсуліну – лише його тип. А доплата за препарати інсулінів скасована. Ці зміни значно розширюють доступність інсулінів під час воєнного стану.

14:35:23 06.04.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень