A A A K K K
для людей із порушенням зору
Турківська міська громада
Львівська область, Самбірський район

Територіальні органи інформують

В Турківській ДПІ відбулося засідання «круглого столу» з платниками податків

    В Турківській ДПІ відбулося засідання «круглого столу» начальниці Турківської ДПІ Марії Павлович з суб’єктами господарювання щодо новацій податкового законодавства. В ході спілкування присутніх проінформували про переваги задекларованої праці, про порядок застосування РРО/ПРРО, про право громадян на податкову знижку та продовження терміну кампанії одноразового(спеціального) добровільного декларування.

10:15:07 12.12.2022

В Турківській ДПІ податківці проводять активну роз’яснювальну роботу щодо дотримання вимог податкового законодавства

    Працівники Турківської ДПІ надали консультації з питань застосування РРО/ПРРО при проведенні розрахункових операцій, ведення обліку товарних запасів СГ, забезпечення використання електронних платіжних засобів. Платникам податків роз’яснено які мають бути дії суб’єкта господарювання при відключенні світла в господарській одиниці, коли неможлива робота на комп’ютері з ПРРО.

10:12:03 12.12.2022

Сплата єдиного внеску за себе ФОПами – платниками ЄП у період воєнного стану в Україні

    Турківська ДПІ повідомляє, що платниками єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок), зокрема, є  фізичні особи – підприємці, в тому числі ті, які обрали спрощену систему оподаткування. Тимчасово, з 01 березня 2022 року до припинення або скасування воєнного стану в Україні та протягом дванадцяти місяців після припинення або скасування воєнного стану, фізичні особи – підприємці, особи, які провадять незалежну професійну діяльність, та члени фермерського господарства, мають право не нараховувати, не обчислювати та не сплачувати єдиний внесок за себе.

10:09:09 12.12.2022

Особливості електронного документообігу між платником податків та контролюючим органом

    Турківська ДПІ нагадує, що електронний документообіг між платником податків та контролюючим органом здійснюється відповідно до Податкового кодексу України (далі – Кодекс), законів України «Про електронні документи та електронний документообіг» та «Про електронні довірчі послуги» без укладення відповідного договору. Платник податків стає суб'єктом електронного документообігу після надсилання до контролюючого органу першого будь-якого електронного документа у встановленому форматі з дотриманням вимог законів України «Про електронні документи та електронний документообіг» та «Про електронні довірчі послуги».

10:08:51 12.12.2022

Про особливості застосування РРО/ПРРО під час «гарячої лінії» у Турківській ДПІ

    У Турківській ДПІ  відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» щодо застосування РРО/ПРРО. Начальниця Турківської ДПІ Марія Павлович роз’яснила які мають бути дії суб’єкта господарювання при відключенні світла в господарській одиниці, коли неможлива робота на комп’ютері з ПРРО.

10:06:26 12.12.2022

Повноваження сільських, селищних, міських рад щодо податків та зборів, визначені Законом України № 1914

    Турківська ДПІ повідомляє, що Законом України від 30 листопада 2021 року № 1914 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень» визначено повноваження сільських, селищних, міських рад щодо податків та зборів. Зокрема, підпунктом 12.4.5. пункту 12.4 статті 12 ПКУ передбачено надання інформації контролюючим органам за місцезнаходженням земельних ділянок щодо виділених земельних ділянок у натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) на підставі рішень органу місцевого самоврядування з наданням копій таких документів:

10:04:28 12.12.2022

З початку року роботою забезпечено майже 700 осіб з інвалідністю

У січні-листопаді цього року роботу за сприяння фахівців Львівської обласної служби зайнятості знайшли 695 краян з інвалідністю. Серед них 41,4% складають мешканці сільської місцевості, 42,7% – жінки, 14,4% – молодь віком до 35 років, 5,0% – переселенці, що прибули з районів ведення активних бойових дій або тимчасово окупованої території.

14:22:43 06.12.2022

Робочі зустрічі у Турці: проводиться активна роз’яснювальна робота податкового законодавства

Начальниця Турківської ДПІ Марія Павлович провела роз’яснювальну роботу серед платників щодо неухильного дотримання ними податкового законодавства та повної і своєчасної сплати податків і зборів до бюджетів.

14:21:25 02.12.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень