A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Турківська міська громада
Львівська область, Самбірський район

Територіальні органи інформують

Які електронні сервіси від ДПС може використати платник податків для отримання ліцензії?

Турківська ДПІ інформує, що для дистанційного спілкування з ДПС для платників податків працює «Електронний кабінет». Розробники постійно вдосконалюють цей електронний сервіс, впроваджуючи нові функції. Розглянемо які ж можливості «Електронного кабінету» може використати платник податків для отримання ліцензії відповідно до Закону України від 19 грудня 1995 року №481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального», із змінами та доповненнями.

09:46:28 08.09.2021

В Турківській ДПІ відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія»

Начальник Турківської державної податкової інспекції Павлович Марія сьогодні провела сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему: «Хто може скористатися одноразовим (спеціальним) добровільним декларуванням». Надаємо відповіді на запитання дозвонювачів.

09:46:11 08.09.2021

Всеукраїнський конкурс журналістських робіт 2021 року

Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади» проводиться Мінрегіоном з метою залучення регіональних ЗМІ до всебічного висвітлення процесів децентралізації.

14:25:53 07.09.2021

Старосамбірське відділення УВД ФСС України у Львівській області інформує

Старосамбірське відділення УВД ФСС України у Львівській області інформує, що перехідний період впровадження електронних лікарняних було продовжено до 01 жовтня – відповідний наказ Міністерства охорони здоров’я України № 1836 підписали 28.08.2021. На цей час пацієнти все ще можуть отримати як паперові, так і е-лікарняні залежно від закладу охорони здоров’я. А в разі вагітності та пологів, захворювання на ВІЛ або психічного розладу мають бути видані виключно паперові листки непрацездатності.

14:23:59 07.09.2021

Як можна подати заяву-розрахунок за е-лікарняними

Процедура подання заяв-розрахунків за паперовими і е-лікарняними не відрізняється. Однак якщо роботодавець має декілька листків непрацездатності різних видів, він має подати дві заяви-розрахунки окремо: за паперовими і електронними лікарняними. Це пов’язано з тим, що в е-лікарняних відсутня серія та оновлено коди причин тимчасової непрацездатності.

15:55:18 02.09.2021

З 1 жовтня 2021 року внесено зміни щодо призначення житлових субсидій

З 14 серпня 2021 року набрала чинність постанова Кабінету Міністрів України від 11.08.2021 № 842 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», які набирають чинності з 1 жовтня 2021 року.

12:32:19 02.09.2021

У строках сплати збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування декларант має вибір

Турківська ДПІ інформує, що сплата збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування здійснюється декларантом протягом 30 календарних днів з дати подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації. Утім, у разі вибору декларантом у межах одноразового (спеціального) добровільного декларування ставки збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування, що передбачає сплату такого платежу трьома рівними частинами, сплата збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування здійснюється декларантом: першого платежу - протягом 30 календарних днів з дати подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації; другого платежу - до 1 листопада 2023 року; третього платежу - до 1 листопада 2024 року.

10:34:02 01.09.2021

Увага! З 01 вересня 2021 року стартує кампанія з одноразового добровільного декларування

У зв’язку з веденням в дію Закону України від 15 червня 2021 року № 1539 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування  фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету» в Центрі обслуговування платників Турківської ДПІ, начальником ДПІ Павлович Марією було проведено зустріч з платниками податків щодо особливостей одноразового (спеціального) добровільного декларування. В ході зустрічі Павлович Марія повідомила, що одноразове (спеціальне) добровільне декларування – це особливий порядок добровільного декларування фізичною особою належних їй активів, розміщених на території України або за її межами, якщо такі активи фізичної особи були одержані (набуті) такою фізичною особою за рахунок доходів, що підлягали в момент їх нарахування (отримання) оподаткуванню в Україні та з яких не були сплачені або не були сплачені не в повному обсязі податки і збори відповідно до вимог законодавства з питань оподаткування або міжнародних договорів, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України, або які не були задекларовані в порушення податкового та валютного законодавства, контроль за дотримання якого покладено на  контролюючі органи, протягом будь-якого з податкових періодів, що мали місце до 1 січня 2021 року.

10:33:05 01.09.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень