A A A K K K
для людей із порушенням зору
Турківська міська громада
Львівська область, Самбірський район

Територіальні органи інформують

Податкова знижка через Електронний кабінет

Турківська ДПІ нагадує, що платники податків мають право подати декларацію про майновий стан і доходи з метою отримання податкової знижки, відповідно до ст. 166 Податкового кодексу України. Останній день для подання декларації – 31 грудня 2021 року.

09:35:59 20.07.2021

Хто звільнений від сплати єдиного внеску за себе

Турківська ДПІ нагадує, що відповідно до частини першої ст. 4 Закону України від 08 липня 2010 року № 2464-VІ «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» із змінами та доповненнями (далі – Закон № 2464) платниками єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) є:

09:35:50 20.07.2021

Сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія»: особливості застосування спрощеної системи оподаткування

В Турківській ДПІ відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему «Особливості застосування спрощеної системи оподаткування» На питання платників відповідав старший державний інспектор Турківської  ДПІ Максим Курус. Наводимо найцікавіші запитання та відповіді на них.

09:29:10 20.07.2021

До уваги страхувальників та застрахованих осіб!

Одним із основних завдань Фонду соціального страхування України є турбота про людей праці та збереження здоров'я застрахованих осіб, адже саме за рахунок коштів Фонду відбувається фінансування матеріального забезпечення застрахованим особам, страхових виплат та соціальних послуг потерпілим від нещасного випадку на виробництві та профзахворювання.

09:23:48 20.07.2021

Об’єднані громади запрошують безоплатно опанувати цифрові навички та долучитися до проєкту «Дія. Цифрова освіта»

Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно набути. Міністерство цифрової трансформації запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта». Вона доступна в мережі Інтернет за посиланням.

15:29:42 14.07.2021

Про законодавчі вимоги щодо проходження професійної атестації за напрямом «Менеджер (управитель) житлового будинку (групи) будинків»

Асоціація управителів житла активно працює над формуванням і розвитком конкурентного та професійного ринку управління багатоквартирними будинками в Україні. Однією з умов формування професійного ринку управління багатоквартирними будинками в розвинених Європейських країнах є підтвердження фахівцями свого професійного рівня в акредитованих органах сертифікації персоналу.

15:24:39 14.07.2021

Щодо посилення контрдиверсійних заходів

У зв’язку із загостренням суспільно-політичної ситуації, яка склалася в Україні у результаті російської військової агресії проти нашої держави, підрозділами Служби безпеки України фіксуються спрямування з боку представників терористичних організацій «ЛНР», «ДНР» та спецслужб РФ до відомостей стосовно функціонування військових об’єктів, з метою можливої підготовки до вчинення диверсійних (терористичних) актів для подальшої дестабілізації внутрішньої ситуації в державі.

15:12:11 12.07.2021

Як громаді стати цифровою

На виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 12 червня 2020 р. № 471, зокрема, цілі: «Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно набути», Міністерство цифрової трансформації запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта», яка наразі доступна в мережі Інтернет за посиланням: osvita.diia.gov.ua. На онлайн-платформі кожен громадянин може безкоштовно опанувати цифрові навички за новим сучасним форматом – освітні серіали.

15:07:49 12.07.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень