A A A K K K
для людей із порушенням зору
Турківська міська громада
Львівська область, Самбірський район

Територіальні органи інформують

Що таке Програмний РРО?

Турківська ДПІ інформує, що визначення «програмний реєстратор розрахункових операцій» встановлено Законом України від 20 вересня 2019 року № 128-IX «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг», який відповідно до Закону України від 17 березня 2020 року № 533-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)», набрав чинності 01.08.2020, згідно з яким:

13:37:42 13.07.2022

Турківські податківці розповіли громадянам про одноразове добровільне декларування

       Про порядок проведення одноразового (спеціального) добровільного декларування розповіла начальниця Турківської ДПІ Марія Павлович під час зустрічі з представниками бізнесу. Зокрема, про об’єкти, які підлягають декларуванню, хто може бути декларантом, як розрахувати базу для нарахування збору, за якими ставками.

13:35:42 13.07.2022

Право на використання податкової знижки на наступні роки не переноситься

    Турківська ДПІ нагадує, що для використання права на податкову знижку за наслідками звітного (податкового) 2021 року платники податків мають час по 31 грудня 2022 року включно. Платник податку, який до кінця податкового року, наступного за звітним, не використав право на нарахування податкової знижки за наслідками звітного податкового року, втрачає таке право, оскільки на наступні податкові роки воно не переноситься - п.п. 166.4.3 п. 166.4 ст. 166 Податкового кодексу України.

13:33:30 13.07.2022

Як декларанту розрахувати базу для нарахування збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування щодо валютних цінностей?

    Турківська ДПІ інформує, що відповідно до п.п. «а» п. 4 підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) об’єктами одноразового (спеціального) добровільного декларування (далі – об’єкти декларування) можуть бути визначені підпунктами 14.1.280 і 14.1.281 п. 14.1 ст. 14 ПКУ активи фізичної особи, що належать декларанту на праві власності (в тому числі на праві спільної часткової або на праві спільної сумісної власності) і знаходяться (зареєстровані, перебувають в обігу, є на обліку тощо) на території України та/або за її межами станом на дату подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації, у тому числі валютні цінності (банківські метали, крім тих, що не розміщені на рахунках, національна валюта (гривня) та іноземна валюта, крім коштів у готівковій формі, та права грошової вимоги (у тому числі депозит (вклад), кошти, позичені третім особам за договором позики), оформлені у письмовій формі з юридичною особою або нотаріально посвідчені у разі виникнення права вимоги декларанта до іншої фізичної особи. Пункт 7 підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» ПКУ визначає базу для нарахування збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування виходячи із конкретних об’єктів декларування.

13:29:50 13.07.2022

Щодо подання форми №20-ОПП

    Турківська ДПІ повідомляє, що відповідно до п. 63.3 ст. 63 Податкового кодексу України, з метою проведення податкового контролю платники податків підлягають реєстрації або взяттю на облік у контролюючих органах за місцезнаходженням юридичних осіб, відокремлених підрозділів юридичних осіб, місцем проживання особи (основне місце обліку), а також за місцем розташування (реєстрації) їх підрозділів, рухомого та нерухомого майна, об’єктів оподаткування або об’єктів, які пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність (далі – об’єкт оподаткування) – неосновне місце обліку. Об’єктами оподаткування є майно та дії, у зв’язку з якими у платника податків виникають обов’язки щодо сплати податків та зборів.

13:27:30 13.07.2022

Проведення 17-тої Всеукраїнської благодійної акції „Серце до серця” під гаслом „Почуй світ”

Національною соціальною сервісною службою України опрацьовано лист Всеукраїнського благодійного фонду „Серце до серця” від 08.02.2021 № 003/02, що надійшов від Міністерства соціальної політики України, стосовно сприяння у проведенні 17-тої Всеукраїнської благодійної акції „Серце до серця” під гаслом „Почуй світ”, та повідомляється. Відповідно до Закону України «Про волонтерську діяльність» та Положення про Національну соціальну сервісну службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.08.2020 № 783, Нацсоцслужба визначена центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері волонтерської діяльності. В межах своїх повноважень реалізація державної політики у сфері волонтерської діяльності здійснюється, зокрема, органами державної влади та органами місцевого самоврядування.

16:22:13 12.07.2022

Кому на Львівщині пропонують найвищу зарплату?

Аналіз бази вакансій Львівського ОЦЗ засвідчив, що найвища винагорода на Львівщині пропонується водію автотранспортних засобів у Пустомитах – 50 тис. грн. Претендент займатиметься міжнародними перевезеннями вантажів автомобілями марки RENO, SCANIA, контролюватиме навантаження/розвантаження, доглядатиме за технічним станом фури.

13:01:06 08.07.2022

Поради для фахівців з охорони праці 

Зберегти життя та здоров’я людини в процесі трудової діяльності – головний орієнтир, з якого складаються робочі будні експерта з охорони праці.

14:45:00 06.07.2022

Чи має право декларант у період проведення добровільного декларування самостійно уточнити інформацію, зазначену у попередньо поданій декларації, шляхом подання нової декларації?

    Турківська ДПІ повідомляє, що у період проведення одноразового (спеціального) добровільного декларування відповідно до підрозд. 9 прим. 4 розд. ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України (далі – ПКУ) декларант має право уточнити інформацію, зазначену у попередньо поданій одноразовій (спеціальній) добровільній декларації (далі – Декларація), виключно шляхом подання нової Декларації у порядку, визначеному підрозд. 9 прим. 4 розд. ХХ ПКУ. Водночас попередньо подана Декларація, інформація з якої уточнюється, вважається анульованою.

13:31:10 06.07.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень