A A A K K K
для людей із порушенням зору
Турківська міська громада
Львівська область, Самбірський район

Територіальні органи інформують

Охорона лісонасаджень залізниці

За інформацією регіональної філії «Львівська залізниця» АТ «Укрзалізниця», впродовж останніх років у захисних насадженнях залізниці фіксувалися випадки самовільних рубок дерев.

14:40:36 24.03.2023

Від початку повномасштабної війни на Львівщині працевлаштовано 1266 вимушено переміщених осіб

Від січня і до 20 березня цього року через місцеві підрозділи Львівського обласного центру зайнятості роботу шукали 1161 внутрішньо переміщена особа, у тому числі 896 безробітних.

09:23:14 22.03.2023

В яких випадках громадяни зобов'язані самостійно подати річну декларацію про майновий стан і доходи?

Турківська ДПІ повідомляє. Випадки, за яких платники податків зобов'язані самостійно обчислити суму податку (збору), що підлягає сплаті до бюджету за результатами звітного податкового року шляхом подання до податкового органу податкової декларації, встановлені розділом IV Податкового кодексу.

15:56:57 21.03.2023

Чи має фізособа право на податкову знижку, якщо ПДФО не перераховано до бюджету?

Турківська ДПІ звертає увагу, що повернення помилково та/або надміру сплачених грошових зобов’язань платникам податків здійснюється з бюджету, у який такі кошти були зараховані, або з єдиного рахунку. Для розрахунку сум податку на доходи фізичних осіб, які підлягають поверненню платнику податку з бюджету у зв’язку з реалізацією ним права на податкову знижку, застосовується сума сплаченого, тобто зарахованого до відповідного бюджету податку на доходи фізичних осіб, а не нарахованого (утриманого) податковим агентом.

15:54:39 21.03.2023

Про новації податкового законодавства – під час сеансу телефонного зв’язку «гаряча лінія»

Нещодавно в Турківській  ДПІ проведено сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему: «Новації податкового законодавства». На запитання платників податків Турківщини відповідала начальниця ДПІ Павлович Марія.  Під час «гарячої лінії» платникам податків податківця звернула увагу, що у 2023 році платники мають застосовувати нові форми податкових декларацій: з податку на прибуток підприємств, про майновий стан і доходи, плати на землю, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

15:52:40 21.03.2023

Що необхідно зробити фізичній особі в разі втрати документу, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі?

Реєстрація фізичної особи у Державному реєстрі здійснюється протягом трьох робочих днів від дня подання до контролюючого органу Облікової картки № 1ДР. За зверненням фізичної особи, її представника контролюючий орган видає документ, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі (картка платника податків (додаток 3)), відповідно до порядку, визначеного Положенням. У такому документі зазначається реєстраційний номер облікової картки платника податків (пункт 7 розділу VII Положення).

15:50:12 21.03.2023

У Турківській ДПІ відбувся тренінг для платників

У Центрі обслуговування платників начальниця Турківської ДПІ Павлович Марія нещодавно провела тренінг щодо подання податкових декларацій громадянами та фізичними особами - підприємцями за допомогою Електронного кабінету. Учасники тренінгу дізналися про функціональні можливості та переваги використання електронних сервісів ДПС, а також про порядок заповнення та подання податкової декларації про майновий стан і доходи та іншої звітності  за допомогою Електронного  кабінету платника. Очільниця Турківської ДПІ інформувала присутніх щодо оновлених  форм податкової звітності платниками податків – декларації про майновий стан і доходи, декларації платника єдиного податку, плати за землю та податкової декларації з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Крім того, громадяни отримали можливість подати податкову декларацію про майновий стан та доходи, а суб’єкти господарювання формувати звітність з використанням Електронного кабінету.

15:47:50 21.03.2023

У квітні рецептурні ліки можна буде придбати за е-рецептом. Що важливо знати про нововведення жителям?

Для того, щоб процес призначення рецептурних ліків став більш простим та ефективним, весною в Україні буде впроваджено електронний рецепт на всі рецептурні ліки.

11:29:26 17.03.2023

Кому пропонують зарплату понад 30 тис. грн?

Станом на 15.03.2023 року у базі даних Львівського обласного центру зайнятості налічується 3,9 тис. вільних робочих місць і вакантних посад. Майже у 200 варіантах роботи зарплата коливається від 20 до 30 тис. грн, у більш як 40 вакансіях – понад 30 тис. грн.

10:56:29 16.03.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень