A A A K K K
для людей із порушенням зору
Турківська міська громада
Львівська область, Самбірський район

Територіальні органи інформують

Про випадки та терміни коли можна подати уточнюючу одноразову добровільну декларацію

Турківська ДПІ інформує, що відповідно до п. 15 підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) одноразова (спеціальна) добровільна декларація (далі – Декларація) підлягає перевірці у спеціальному порядку. Уточнююча Декларація подається декларантом:

10:50:14 24.11.2021

Єдиний рахунок: порядок використання та відмови від використання

Турківська ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області інформує, що повідомлення про використання або про відмову від використання єдиного рахунка подається платником в електронній формі через електронний кабінет у порядку, встановленому статтею 42 1 Податкового Кодексу України.

10:49:23 24.11.2021

Інформацію про рух коштів на єдиному рахунку можна переглянути в режимі «Єдина картка платника» Електронного кабінету

Турківська ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області повідомляє, що інформацію про рух коштів на єдиному рахунку для сплати грошових зобов’язань та/або податкового боргу з податків, зборів, інших платежів та єдиного внеску в актуальному стані платники податків мають можливість переглянути в режимі «Єдина картка платника» пункту меню «Єдиний рахунок» Електронного кабінету.

10:48:33 24.11.2021

Порядок заповнення реквізиту «Призначення платежу» розрахункових документів на переказ у разі сплати податків, зборів, платежів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування з використанням єдиного рахунку

Турківська ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області нагадує, що під час оформлення розрахункових документів платником мають бути заповненні всі 14 обов’язкових полів реквізиту «Призначення платежу», розділених між собою знаком «;», кожне з яких містить належну інформацію або знак «;» як ознаку наявності відповідного поля у разі, коли таке поле не підлягає заповненню (останнє з 14-ти полів завжди містить знак «#»).

10:47:54 24.11.2021

На офіційному вебпорталі ДПС можна переглянути інформацію з реєстру платників, які використовують єдиний рахунок

Турківська ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області повідомляє, що інформація за визначеним платником з реєстру платників, які використовують єдиний рахунок (крім реєстраційного номера облікової картки платника податків або серії (за наявності) та номера паспорта фізичної особи), є доступною на офіційному вебпорталі ДПС в рубриці Головна/Інформація з реєстрів (https://cabinet.tax.gov.ua/registers).

10:47:44 24.11.2021

«Рукавичка» у Турці пропонує роботу

Відкриття у м. Турка мережевого магазину ТзОВ «Львівхолод» «Рукавичка» зумовило пошук працівників, котрі б обслуговували клієнтів супермаркету.

08:19:11 24.11.2021

З 30 жовтня 2021 року Львівщина в «червоній зоні»

У період карантину уповноважені органи пробації продовжують працювати в штатному режимі та виконувати завдання покладені на них державою задля безпеки суспільства, виконання судових рішень забезпечується в установленому порядку згідно чинного законодавства.

10:04:34 23.11.2021

Як діяти, якщо наявні невідповідності ПІБ у реєстрі застрахованих осіб та е-лікарняному?

Інформація щодо пацієнта завантажується з реєстру пацієнтів у медичний висновок автоматично і співпадає з даними, зазначеними у декларації із сімейним лікарем. Тож ідентифікаційні дані застрахованої особи в е-лікарняному будуть тотожні саме даним, зазначеним у реєстрі пацієнтів. Однак, якщо ці дані не співпадуть із даними у реєстрі застрахованих осіб – е-лікарняний може не створитись, або створитись із помилкою в ПІБ. Саме тому працівникам важливо завчасно перевірити правильність внесення інформації і оперативно повідомляти лікаря і роботодавця про всі зміни.

13:48:47 22.11.2021

Який строк сплати збору з дати подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації

Турківська ДПІ інформує, що відповідно до п. 12 підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями сплата збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування (далі – Збір) здійснюється декларантом протягом 30 календарних днів з дати подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації (далі – Декларація).

08:54:54 18.11.2021

Турківські податківці провели тренінг з подання одноразової декларації та можливостей Електронного кабінету

У Центрі обслуговування платників Турківської ДПІ відбувся тренінг для платників податків з подання одноразової добровільної декларації фізичними особами, переваг використання електронних сервісів при поданні звітності та практичного використання онлайн сервісу ДПС України «Електронний кабінет».

08:54:43 18.11.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень