A A A K K K
для людей із порушенням зору
Турківська міська громада
Львівська область, Самбірський район

Територіальні органи інформують

Проведено «Інформаційний семінар із загальних питань зайнятості»

17 серпня у  Турківській РФ ЛОЦЗ за участі Турківського бюро безоплатної правової допомоги відбувся «Інформаційний семінар із загальних питань зайнятості». Метою семінару було ознайомити учасників із комплексом послуг, які надає центр зайнятості, перевагами легальної зайнятості, ризиками нелегальної зайнятості, та нелегальної трудової міграції. Присутніх також було ознайомлено із станом регіонального ринку праці. Фахівець ЦЗ та представники бюро розповіли  учасникам про легальне працевлаштування. Звернули увагу на гарантії, що існують лише за умов офіційного працевлаштування. А також повідомили присутніх про спектр послуг, які громадяни можуть отримати звернувшись до бюро безоплатної правової допомоги.

11:05:19 18.08.2021

За об’єкти нерухомості встановлено нульові ставки: чи необхідно подавати декларацію з податку на нерухомість?

Турківська ДПІ  повідомляє, що відповідно до п.п. 266.5.1 п. 266.5 ст. 266 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – Кодекс) ставки податку для об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних та юридичних осіб, встановлюються за рішенням сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаних територіальних громад, що створені згідно із законом та перспективним планом формування територій громад, залежно від місця розташування (зональності) та типів таких об’єктів нерухомості у розмірі, що не перевищує 1,5% розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, за 1 кв. метр бази оподаткування. Згідно з п.п. 266.7.5 п. 266.2 ст. 266 Кодексу платники податку – юридичні особи самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня звітного року і не пізніше 20 лютого цього ж року подають контролюючому органу за місцезнаходженням об’єкта/об’єктів оподаткування декларацію з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (далі – Декларація) за формою, встановленою у порядку, передбаченому ст. 46 Кодексу, з розбивкою річної суми рівними частками поквартально.

09:36:09 18.08.2021

В Турківській  ДПІ розповіли про впровадження «нульового декларування»

В Турківській ДПІ провели зустріч з платниками податків, під час якої фахівці надали роз’яснення з питань добровільного декларування активів громадян України. Так, 21 липня 2021 року, набрав чинності Закон від 15.06.2021 № 1539-IX "Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету".

09:34:59 18.08.2021

Термін проведення камеральної перевірки одноразової (спеціальної) добровільної декларації

Турківська ДПІ повідомляє, що відповідно до п. 15 підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – Кодекс) одноразова (спеціальна) добровільна декларація підлягає перевірці у спеціальному порядку. Згідно з п.п. 15.1 п. 15 підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» ПКУ одноразова (спеціальна) добровільна декларація підлягає в порядку, передбаченому підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» ПКУ, камеральній перевірці, яку центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, проводить протягом 60 календарних днів, що настають за днем подання йому відповідної декларації.

09:34:06 18.08.2021

Електронні розрахункові документи: внесено зміни до форми і змісту

Турківська ДПІ повідомляє, що відповідно до п. 1 розд. ІІ Положення про форму та зміст розрахункових документів/електронних розрахункових документів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 21.01.2016 № 13 із змінами та доповненнями, (далі – Положення № 13) фіскальний касовий чек на товари (послуги) (далі – фіскальний чек) – розрахунковий документ/електронний розрахунковий документ, створений у паперовій та/або електронній формі (електронний розрахунковий документ), реєстратором розрахункових операцій (далі – РРО) або програмним РРО при проведенні розрахунків за продані товари (надані послуги). Фіскальний касовий чек на товари (послуги) за формою № ФКЧ-1 наведений у додатку 1 до Положення № 13. Пунктом 2 розд. ІІ Положення № 13 визначено обов’язкові реквізити, які має містити фіскальний чек.

09:27:49 18.08.2021

Одноразове добровільне декларування є правом, а не обов’язком фізичної особи

Турківська ДПІ інформує, що 21 липня 2021 року набрали чинності окремі норми Закону України від 15 червня 2021 року № 1539-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету», відповідно до якого внесено зміни, зокрема, до Податкового кодексу України в частині проведення одноразового (спеціального) добровільного декларування активів фізичних осіб, яке відбуватиметься з 01 вересня 2021 року до 01 вересня 2022 року. Об’єктами одноразового (спеціального) добровільного декларування (далі – об’єкти декларування) можуть бути визначені підпунктами 14.1.280 і 14.1.281 пункту 14.1 статті 14 Податкового кодексу України активи фізичної особи, що належать декларанту на праві власності (в тому числі на праві спільної часткової або на праві спільної сумісної власності) і знаходяться (зареєстровані, перебувають в обігу, є на обліку тощо) на території України та/або за її межами станом на дату подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації, у тому числі, але не виключно:

09:26:33 18.08.2021

Благодійна організація «Благодійний фонд «Світло в тобі»» до 30-ї річниці Незалежності нашої держави реалізує Всеукраїнський проект «Країна добрих сердець»

Благодійна організація «Благодійний фонд «Світло в тобі»» до 30-ї річниці Незалежності нашої держави реалізує Всеукраїнський проект «Країна добрих сердець». Проект ініційований волонтерами та батьками Єгора Кудрявського з Броварів, який має рідкісне генетичне захворювання - СМА (спінальна м’язова атрофія) 2 типу. Родина хлопчика вже понад 10 місяців бореться зі смертельною недугою, та самотужки їм не впоратись. Тільки підтримка добрих сердець з усіх куточків України зможе врятувати малюка, якому лише 1 рік та 8 місяців. Збір ведеться на найдорожчий у світі препарат «Zolgensma», вартість якого 1 870 000 доларів. Силами волонтерів та небайдужих людей станом на сьогодні зібрано 1 066 666 доларів. Та часу на збір коштів для оплати рахунку з клініки Children’s Hospital of San Antonio (США) майже не залишилося, оскільки ліки малюку потрібно надати до того, як йому виповниться 2 роки. Це головна вимога для проходження лікування препаратом «Zolgensma». Таким чином, потрібно зібрати ще 803 334 долари, щоб Єгорчик отримав шанс на життя, зробив свій перший крок та мав дитинство, як і всі звичайні малюки.

09:15:25 18.08.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень