Турківська міська громада
Львівська область, Самбірський район

Територіальні органи інформують

Щодо самостійного виправлення платником податків помилок у податковій звітності, що призвели до заниження податкового зобов’язання

Турківська ДПІ звертає увагу платників, що з 1 серпня 2023 року і до припинення або скасування воєнного стану на території України у разі самостійного виправлення платником податків з дотриманням порядку, вимог та обмежень, визначених статтею 50 Кодексу, помилок, що призвели до заниження податкового зобов’язання, такий платник звільняється від нарахування та сплати штрафних санкцій, передбачених пунктом 50.1 статті 50 Кодексу, та пені. Відповідно не підлягають заповненню графи 5, 6 та 7 Додатку 8 до Декларації акцизного податку «Розрахунок суми акцизного податку, що збільшує або зменшує податкові зобов’язання внаслідок виправлення самостійно виявленої помилки, допущеної в попередніх звітних періодах» щодо нарахування штрафів 3 %, 5 % та пені відповідно. Зазначене застосовується до податкової звітності, яка подається з 1 серпня 2023 року і до припинення або скасування воєнного стану. 

15:17:20 21.08.2023

Щодо нарахувань по податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки з фізичних осіб

    Турківська ДПІ звертає увагу платників, що якщо податковим органом надіслано платникам податкові повідомлення-рішення на сплату податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки з фізичних осіб (далі – податок) за 2022 рік, то при отриманні податкового повідомлення-рішення, платник немає потреби оскаржувати рішення через суд чи до ДПС України, якщо не згідний із сумою нарахованого податку. Все уточнити можна набагато простіше, звернувшись до податкового органу за місцем реєстрації з оригіналами документів на право власності на нерухомість.  

15:16:47 21.08.2023

Як отримати витяг щодо стану розрахунків з бюджетом – роз’яснення від податківців

    Турківська ДПІ інформує, що для отримання витягу щодо стану розрахунків з бюджетом платник може скористатися Електронним кабінетом (cabinet.tax.gov.ua).  Меню «Заяви, запити для отримання інформації» приватної частини Електронного кабінету надає можливість платникам податків створити, підписати та надіслати запит щодо стану розрахунків з бюджетами та цільовими фондами за даними органів ДПС за формою «F/J1300203». 

15:06:17 21.08.2023

Закон №3219: відміна спрощеної системи

Турківська ДПІ повідомляє, що Законом України від 30 червня 2023 року № 3219-ІХ внесено зміни до Податкового кодексу України. Зокрема, відмінено спрощену систему з особливостями оподаткування ( сплату єдиного податку за ставкою 2%). При цьому, суб’єкти господарювання будуть переводитися на ту систему оподаткування, на якій вони перебували до переходу на спрощену систему з особливостями оподаткування.

15:04:55 21.08.2023

Президент Володимир Зеленський підписав закон про продовження дії воєнного стану та загальної мобілізації в Україні на 90 діб

У четвер, 17 серпня, президент Володимир Зеленський підписав закон про продовження дії воєнного стану та загальної мобілізації в Україні на 90 діб, тобто до 15 листопаду 2023 року.

10:51:17 17.08.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень