A A A K K K
для людей із порушенням зору
Турківська міська громада
Львівська область, Самбірський район

Територіальні органи інформують

ПОРАДИ ЯК ЗБЕРЕГТИ  ПРОДУКТИ В ХОЛОДИЛЬНОМУ ОБЛАДНАННІ ПРИ АВАРІЙНИХ ВІДКЛЮЧЕННЯХ СВІТЛА ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ

Через часті обстріли російськими окупантами об'єктів енергетичної інфраструктури, перебої зі світлом на невизначений час можуть призвести до псування продуктів у холодильнику. Тому важливо розуміти, що робити з продуктами з холодильника, якщо раптово зникне світло.  Варто заздалегідь підготуватись до відключення електроенергії. Для цього дотримуйтеся наступних порад, які допоможуть зберегти вашу їжу безпечною до вживання.

13:39:39 07.02.2023

Пропонуємо пройти опитування

Шановні краяни, з 24 лютого 2022 року обласна військова адміністрація докладає максимум зусиль, щоб наблизити перемогу України. До основних напрямів діяльності додалися нові виклики, які потребували оперативного реагування та координації. Щоб визначити ефективність пророблених завдань та в подальшому напрацювати механізм їх покращення, просимо пройти опитування за посиланням: https://forms.gle/uKUaFepHrcRSFjba8, яке буде активне впродовж місяця, до 2 березня включно. Пропонуємо оцінити діяльність обласної військової адміністрації від лютого 2022 року. Це стосується роботи у військовій, соціальній, культурній сферах, а також цивільного захисту, економіки та бізнесу. Разом з тим респонденти зможуть оцінити рівень довіри до обласної військової адміністрації та вказати напрями, які на думку людини, повинні бути ключовими у її діяльності.

10:13:31 07.02.2023

Команда ГО «Вектор прав людини» у 2022 році запустила «Лінія психологічної та правової допомоги від ГО «Вектор прав людини» як реакцію на наслідки повномасштабного вторгнення РФ на територію України

Вже минув майже рік з моменту повномасштабного вторгнення РФ і люди в Україні та поза її межами зробили стільки неймовірного для допомоги одне одному, що, по-перше, це точно додає віри і сил для Перемоги України, а, по-друге, зафіксувати цей важливо досвід.

10:01:18 01.02.2023

Суми єдиного податку для ФОП у 2023 році

  Турківська ДПІ інформує, що суми єдиного податку для 1 та 2 групи фізичних осіб-підприємців прив’язані до прожиткового мінімуму та мінімальної зарплати. Відповідно у 2023 році сума єдиного податку щомісяця становитиме:

14:10:23 31.01.2023

Термін подання одноразових (спеціальних) добровільних декларацій подовжено до 01.03.2023

    Турківська  ДПІ нагадує, що Законом України від 15 серпня 2022 №2516-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо звільнення від оподаткування благодійної допомоги, виплаченої на користь членів сімей поранених та загиблих учасників бойових дій під час участі у відсічі збройній агресії та забезпечення національної безпеки України» внесено зміни до Податкового кодексу України щодо продовження кампанії одноразового (спеціального) добровільного декларування до 1 березня 2023 року. Декларуванню підлягають активи, розміщені на території України та/або за її межами, якщо такі активи фізичної особи були одержані (набуті) такою фізичною особою за рахунок доходів, що підлягали в момент їх нарахування (отримання) оподаткуванню в Україні та з яких не були сплачені або сплачені не в повному обсязі податки і збори відповідно до вимог законодавства з питань оподаткування та/або міжнародних договорів, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України, та/або які не були задекларовані в порушення податкового та валютного законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, протягом будь-якого з податкових періодів, що мали місце до 1 січня 2021 року.

14:09:51 31.01.2023

Оновлено Державний реєстр РРО

   Турківська ДПІ повідомляє, що Державна податкова служба України наказом від 10.01.2023 року №15 внесла зміни до наказу ДПС від 21.12.2020р. №744. Зазначеним наказом затверджено у новій редакції Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій.

14:07:30 31.01.2023

Щодо яких активів не здійснюються нарахування та сплата збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування

    Турківська ДПІ повідомляє, що згідно з п. 10 підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) склад та обсяг активів, джерела одержання (набуття) яких у разі невикористання фізичною особою права на подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації (далі – Декларація) вважаються такими, з яких повністю сплачено податки і збори відповідно до податкового законодавства, становлять: 1) активи (крім визначених підпунктами 2 і 3 п. 10 підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» ПКУ), сумарна вартість яких не перевищує 400 тис. грн. станом на дату завершення періоду одноразового (спеціального) добровільного декларування (тобто, станом на 31 серпня 2022 року). У разі якщо грошова вартість таких активів визначена в іноземній валюті/банківських металах, їх вартість зазначається у гривні за офіційним курсом національної валюти до іноземної валюти, установленим Національним банком України (далі – НБУ)/облікової ціни банківських металів, розрахованої НБУ на дату подання декларантом Декларації;

14:05:59 31.01.2023

До уваги платників податків! Продовжує роботу Комунікаційна податкова платформа!

   Турківська ДПІ інформує, що продовжує працювати новий формат спілкування - Комунікаційна платформа! За допомогою цієї платформи комунікації з бізнес-спільнотою і громадськістю проходять оперативно та якісно.

14:02:32 31.01.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень