Турківська міська громада
Львівська область, Самбірський район

Територіальні органи інформують

Шановні платники податків!

16 серпня 2023 року Головним управлінням ДПС у Львівській області буде проведено онлайн – семінар для платників податків Львівської області на тему:"Все, що потрібно знати про РРО/ПРРО" ( реєстрація, перевірки, відповідальність).

11:37:50 15.08.2023

Запрошуємо взяти участь в акції "Всесвітній день прибирання", організованій Всеукраїнським молодіжним рухом Let's do it, Ukraine.

Цьогоріч захід проходитиме під гаслом «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!», рекомендований період проведення з 16 серпня по 16 вересня 2023 року в різних форматах в залежності від можливостей у воєнних реаліях.

09:48:46 15.08.2023

Щодо роботи Консультаційних центрів Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, які відкриті в рамках Проєкту технічної допомоги «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe)

Парламентський контроль за додержанням конституційних прав і свобод людини і громадянина та захист прав кожного на території України і в межах її юрисдикції на постійній основі здійснює Уповноважений Верховної Ради України з прав людини (далі – Уповноважений), який у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, чинними міжнародними договорами, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України. Уповноважений регулює відносини, що виникають при реалізації прав і свобод людини і громадянина між громадянином України, незалежно від місця його перебування, іноземцем чи особою без громадянства, які перебувають на території України, та органами державної влади, органами місцевого самоврядування та їх посадовими і службовими особами.

09:40:44 15.08.2023

Щодо Всеукраїнського конкурсу творчих робіт серед молоді

На виконання листа Міністерства соціальної політики України від 09.08.2023 № 11079/0/2-23/3 департамент соціального захисту населення облдержадміністрації надсилає лист Спілки молодих державних службовців України від 31.07.2023 № 01/115 про організацію Всеукраїнського конкурсу творчих робіт серед молоді з метою інформування керівників закладів соціальної сфери, учнівської та студентської молоді, громадських організацій, засобів масової інформації.

09:38:23 15.08.2023

Правовий дайджест реформ щодо захисту внутрішньо переміщених осіб та осіб постраждалих від збройної агресії березень – червень 2023 р.

Правовий дайджест реформ щодо захисту внутрішньо переміщених осіб та осіб постраждалих від збройної агресії березень – червень 2023 р.

14:14:34 11.08.2023

Проведення конкурсу малюнків та фотографій «Що для мене Україна?», приуроченого до Дня Незалежності України

Благодійний фонд «Об’єднання світових культур», Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення та Українська молодіжна правнича асамблея звертаються з проханням підтримати проведення ІІІ Всеукраїнського конкурсу малюнків та фотографій «Що для мене Україна?», приуроченого до Дня Незалежності України.

14:00:47 11.08.2023

Обережно: ботулізм! Чому в’ялена та сушена риба небезпечна

У теплу пору року попит на в’ялену або сушену рибу зростає. Зростають і випадки отруєнь цим продуктом, на жаль, із летальним фіналом. Ботулізм – дуже небезпечне і в багатьох випадках смертельне токсико-інфекційне захворювання, яке виникає при вживанні продуктів, заражених мікробом групи клостридії. Спори клостридії у великій кількості присутні у ґрунті, де можуть існувати довгі роки.

13:52:37 11.08.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень