A A A K K K
для людей із порушенням зору
Турківська міська громада
Львівська область, Самбірський район

Територіальні органи інформують

Чи має право самозайнята особа скористатися правом на подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації?

    Турківська ДПІ інформує, чи має право самозайнята особа скористатися правом на подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації та задекларувати кошти, отримані від здійснення господарської діяльності, які не були задекларовані та з яких не були сплачені відповідні податки і збори. Скористатися одноразовим (спеціальним) добровільним декларуванням можуть фізичні особи – резиденти, у тому числі самозайняті особи, а також фізичні особи, які не є резидентами України, але які були резидентами на момент отримання (набуття) об’єктів декларування чи на момент нарахування (отримання) доходів, за рахунок яких були отримані (набуті) об’єкти декларування, і які відповідно до ПКУ є чи були платниками податків.

15:33:01 08.02.2022

Турківські податківці надають роз’яснення щодо новацій в податковому законодавстві

Начальниця Турківської ДПІ Марія Павлович провела зустріч з представниками бізнесу щодо законодавчих нововведень. Керівниця інспекції звернула особливу увагу платників на обов’язкове застосування реєстраторів розрахункових операцій та програмних РРО з 1 січня 2022 року для підприємців-"єдинників" другої-четвертої груп. Також вона порекомендувала платникам завчасно потурбуватись про їх реєстрацію.

15:32:55 08.02.2022

Місце постачання електронних послуг згідно з нормами Закону України № 1525

    Турківська ДПІ нагадує, що 02.07.2021  набули чинності норми (крім деяких норм, які набирають чинності з 2022 року) Закону України від 03.06.2021 № 1525-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо скасування оподаткування доходів, отриманих нерезидентами у вигляді виплати за виробництво та/або розповсюдження реклами та удосконалення порядку оподаткування податком на додану вартість операцій з постачання нерезидентами електронних послуг фізичним особам» (Закон України № 1525). З введенням в дію Закону України № 1525 Податковий кодекс України (далі – ПКУ) ст. 186 ПКУ доповнено пунктом 186.31, відповідно до якого місцем постачання електронних послуг вважається місцезнаходження отримувача послуг.

15:30:31 08.02.2022

Декларування 2022. Чи має право ФОП на податкову знижку при отриманні доходів від підприємницької діяльності?

    Турківська ДПІ інформує, що підпунктом 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 Податкового Кодексу України визначено, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати та/або у вигляді дивідендів, у випадках, визначених ПКУ. Згідно з п. 166.3 ст. 166 ПКУ платник податку має право включити до податкової знижки у зменшення оподатковуваного доходу платника податку за наслідками звітного податкового року, визначеного з урахуванням положень п. 164.6 ст. 164 ПКУ, або у вигляді дивідендів, крім сум дивідендів, які не включаються до розрахунку загального місячного (річного) оподатковуваного доходу, фактично здійснені ним протягом звітного податкового року витрати.

15:28:45 08.02.2022

Одноразове добровільне декларування: які доходи вважаються доходами, з яких не були сплачені або сплачені не в повному обсязі податки і збори?

Турківська ДПІ інформує, що пунктом 1 підрозд. 9 прим. 4 розд. ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) визначено, що одноразове (спеціальне) добровільне декларування – це особливий порядок добровільного декларування фізичною особою, визначеною п. 3 підрозд. 9 прим. 4 розд. ХХ «Перехідні положення» ПКУ, належних їй активів, розміщених на території України та/або за її межами, якщо такі активи фізичної особи були одержані (набуті) такою фізичною особою за рахунок доходів, що підлягали в момент їх нарахування (отримання) оподаткуванню в Україні та з яких не були сплачені або сплачені не в повному обсязі податки і збори відповідно до вимог законодавства з питань оподаткування та/або міжнародних договорів, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України, та/або які не були задекларовані в порушення податкового та валютного законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, протягом будь-якого з податкових періодів, що мали місце до 01 січня 2021 року.

15:27:39 08.02.2022

Щодо інформування населення

З метою підвищення рівня обізнаності населення щодо правил поведінки у небезпечних ситуаціях розміщуємо рекомендації населення щодо дій за сигналами оповіщення.

15:18:52 02.02.2022

Глава держави підписав указ, спрямований на підвищення привабливості військової служби в ЗСУ та розвиток професійної армії

Президент України Володимир Зеленський підписавУказ № 36/2022 «Про першочергові заходи щодо зміцнення обороноздатності держави, підвищення привабливості військової служби в Збройних Силах України та поступового переходу до засад професійної армії». Як розповів Президент під час виступу на урочистому відкритті сьомої сесії Верховної Ради ІХ скликання, документ спрямований на підвищення рівня соціального забезпечення українських військових, збільшення чисельності та зміцнення ЗСУ.

10:30:12 02.02.2022

Навчальні практикуми-тренінги у Турківській ДПІ

    Щодня в Центрі обслуговування платників податків Турківської ДПІ проводяться навчальні практикуми-тренінги для платників податків, які вирішили використовувати гаджети зі спеціальним програмним забезпеченням для проведення розрахунків при здійсненні господарської діяльності. Зареєструвати програмний РРО легко й швидко, у чому переконалися підприємці, які завантажили безкоштовне програмне рішення, розроблене ДПС України.

10:21:09 02.02.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень