A A A K K K
для людей із порушенням зору
Турківська міська громада
Львівська область, Самбірський район

Територіальні органи інформують

Порядок відкриття, закриття та зарахування коштів на спеціальний рахунок для цілей одноразового (спеціального) добровільного декларування

    Турківська ДПІ інформує, що згідно з п. 9 підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України (далі – ПКУ) для цілей одноразового (спеціального) добровільного декларування декларант має розмістити кошти в національній та іноземній валютах у готівковій формі та/або банківських металах на поточних рахунках із спеціальним режимом використання в банках України (далі – спеціальні рахунки) до подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації (далі – Декларація). Після подання Декларації з урахуванням положень абзацу першого п. 9 підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» ПКУ та протягом періоду одноразового (спеціального) добровільного декларування декларант може одноразово скористатися правом додаткового розміщення коштів у національній та/або іноземній валюті у готівковій формі та/або банківських металах на спеціальному рахунку та у такому разі має подати уточнюючу одноразову (спеціальну) добровільну декларацію відповідно до підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» ПКУ.

14:49:51 16.02.2022

У Турківській ДПІ проведено робочу зустріч з актуальних питань податкового законодавства

    За участю в.о. начальника Турківської ДПІ Максима Куруса в податковій інспекції відбулась важлива робоча зустріч з платниками податків, на якій обговорювались податкові новації, зокрема застосування РРО/ПРРО, Порядок ведення обліку товарних запасів №496, одноразове добровільне декларування, тощо. Обговорено підсумки минулого року та основні напрямки співпраці на 2022 рік. Зокрема, Максим Курус зосередив увагу на необхідності дотримання нового порядку ведення обліку товарів, який затверджений наказом Мінфіну від 09.09.2021 №496, певними категоріями підприємців, що платниками єдиного податку, а саме у випадку здійснення ними продажу технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту, а також лікарських засобів та виробів медичного призначення, ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, або ж у випадку реєстрації їх як платників ПДВ.

14:36:52 16.02.2022

Сеанс телефонного зв'язку «гаряча лінія» щодо одноразового добровільного декларування

У Турківській ДПІ проведено сеанс телефонного зв'язку «гаряча лінія» на тему: «Одноразове (спеціальне) добровільне декларування». На питання платників відповідав фахівець ДПІ Андрій Ільницький.

14:33:06 16.02.2022

Вакансії із заробітком 20 і більше тисяч гривень: перелік

Станом на 14.02.2022 року у базі вакансій Львівського обласного центру зайнятості налічується 4170 вільних місць праці. Понад 110 пропозицій працевлаштування зафіксовано із заробітною платою, більшою за 20 тисяч гривень.  

15:17:44 15.02.2022

Щодо Комплексної програми підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021-2025 роки

Згідно рішення Львівської обласної ради від 23.12.2021 № 330 «Про внесення змін до Комплексної програми підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021 – 2025 роки» передбачено напрями підтримки для територіальних громад. Зокрема, за рахунок коштів обласного бюджету, що надходять в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, у поточному році пропонуються такі заходи: - субвенція органам місцевого самоврядування на заходи з поліпшення громадських пасовищ, на яку виділено 3,0 млн грн; - субвенція органам місцевого самоврядування (надалі – ОМС) на заходи з проведення інвентаризації земель сільськогосподарського призначення - 1,225 млн грн.

11:44:25 11.02.2022

Щодо інформування с/г виробників про програми підтримки

Департаментом агропромислового розвитку облдержадміністрації розпочато реалізацію заходів Комплексної програми підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021-2025 роки, що затверджена рішенням Львівської обласної ради від 18.02.2021 № 57 (зі змінами). На сайті Львівської обласної державної адміністрації (https://loda.gov.ua/) на сторінці департаменту в рубриці «Програми» розміщено: - Комплексну програму підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021-2025 роки; - Наказ від 25.01.2022 № 3-17nakod/01-08/22 "Про затвердження переліку та форм документів для забезпечення виконання Комплексної програми підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021 – 2025 роки"; - Форми заявок для участі у програмі. Для реалізації програми у поточному році з обласного бюджету виділено 20,7 млн. грн. Крім цього з державного бюджету планується фінансова підтримка сільськогосподарських виробників у розмірі 4,4 млд. грн. 

15:03:17 10.02.2022

ЩО ТАКЕ МЕДІАЦІЯ?

МЕДІАЦІЯ – спосіб вирішення спору шляхом переговорів за участю посередника (медіатора).

13:43:17 10.02.2022

Чи має право самозайнята особа скористатися правом на подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації?

    Турківська ДПІ інформує, чи має право самозайнята особа скористатися правом на подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації та задекларувати кошти, отримані від здійснення господарської діяльності, які не були задекларовані та з яких не були сплачені відповідні податки і збори. Скористатися одноразовим (спеціальним) добровільним декларуванням можуть фізичні особи – резиденти, у тому числі самозайняті особи, а також фізичні особи, які не є резидентами України, але які були резидентами на момент отримання (набуття) об’єктів декларування чи на момент нарахування (отримання) доходів, за рахунок яких були отримані (набуті) об’єкти декларування, і які відповідно до ПКУ є чи були платниками податків.

15:33:01 08.02.2022

Турківські податківці надають роз’яснення щодо новацій в податковому законодавстві

Начальниця Турківської ДПІ Марія Павлович провела зустріч з представниками бізнесу щодо законодавчих нововведень. Керівниця інспекції звернула особливу увагу платників на обов’язкове застосування реєстраторів розрахункових операцій та програмних РРО з 1 січня 2022 року для підприємців-"єдинників" другої-четвертої груп. Також вона порекомендувала платникам завчасно потурбуватись про їх реєстрацію.

15:32:55 08.02.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень