A A A K K K
для людей із порушенням зору
Турківська міська громада
Львівська область, Самбірський район

Територіальні органи інформують

Управління молоді та спорту Львівської ОВА спільно з КЗ ЛОР «Львівський обласний молодіжний центр» та громадською організацією «Медіаторія» організовують щорічний обласний форум з неформальної освіти #Не_формат

Управління молоді та спорту Львівської ОВА спільно з КЗ ЛОР «Львівський обласний молодіжний центр» та громадською організацією «Медіаторія» організовують щорічний обласний форум з неформальної освіти #Не_формат. Форум одноденний та запланований на 24 червня 2023 року у Центрі Шептицьких (вул. Стрийська, 29-А).

16:40:18 29.05.2023

Щодо відбору у «Школу Учасника закупівель»

Повідомляємо, Департаментом економічної політики Львівської обласної державної адміністрації запроваджується новий проєкт «Школа Учасника закупівель» для представників бізнесу Львівщини. Однією з вагомих підстав для запровадження такої школи, є вдалий досвід проведення аналогічного заходу для замовників «Школа Уповноважених осіб».

10:02:19 29.05.2023

Щодо проведення «Школи Уповноважених осіб»

Турківська міська рада повідомляє, що Департаментом економічної політики Львівської обласної державної адміністрації спільно з «Центром громадського моніторингу та досліджень» буде проведена навчальна програма «Школа Уповноважених осіб» для представників органів державної влади, місцевого самоврядування та об’єднаних територіальних громад, які нещодавно стали або мають намір стати уповноваженими особами і займатись закупівлями професійно. Навчальна програма складається з двох дводенних модулів, які відбудуться у місті Львові:

10:36:16 25.05.2023

Щодо підвищення рівня обізнаності в питаннях кібербезпеки

Забезпечення надійного кіберзахисту – одне з ключових завдань для кожного українця та організації будь-якої форми власності. Адже кібервійна триває, а загроза з боку російських хакерів не знижується. У сучасному цифровому світі, кіберзагрози стають все більш серйозними, і важливо приділяти належну увагу захисту своїх персональних даних, комп'ютерних систем та мереж. Міністерство культури та інформаційної політики України разом з Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки та Державною службою спеціального зв’язку та захисту інформації України підготувало ряд інформаційних матеріалів для підвищення рівня обізнаності громадян в питаннях кібербезпеки. А саме:

10:35:29 25.05.2023

Пошиття одягу, виробництво меблів: які бізнеси будуть розвиватися на Львівщині завдяки програмі «єРобота»

За результатами розгляду заяв, надісланих у шостій хвилі, тобто з 10 до 23 квітня цього року, Державний центр зайнятості ухвалив позитивні рішення про надання мікрогрантів у розмірі від 50 до 250 тисяч гривень 323 учасникам програми «єРобота» на започаткування або розвиток бізнесу. З-посеред них – 60 заявників із нашої області. Вони зобов’язалися створити 135 нових робочих місць. За кількістю грантоотримувачів на тлі інших регіонів Львівщина – у трійці лідерів.

13:57:36 22.05.2023

У Львівському ЦПТО ДСЗ стартує навчання за професією «швачка»

Останнім часом фірми і компанії Львівщини мають гостру потребу у швачках. Про це красномовно свідчать цифри: в області для представників цього фаху налічується понад 500 пропозицій працевлаштування із зарплатою, розмір якої коливається від мінімальної до 23 тисяч гривень.

08:53:02 18.05.2023

29 травня відбудеться онлайн семінар «Сприяння сталому співробітництву між країнами регіону Балтійського моря та Україною»

29 травня (з 11:00 до 16:00 години за Київським часом) за підтримки Policy Area Nutri Стратегії Європейського Союзу для регіону Балтійського моря (EUSBSR) відбудеться онлайн семінар «Сприяння сталому співробітництву між країнами регіону Балтійського моря та Україною».

10:53:08 16.05.2023

Щодо протидії Інтернет- шахрайству

Сьогодні в Інтернеті можна реалізувати базові потреби: придбати усе необхідне: харчові продукти, ліки, одяг, побутові товари, оплатити комунальні платежі, знайти та орендувати приміщення тощо. Під час повномасштабної війни платіжне шахрайство не зникло, навпаки спостерігалося збільшення проявів кібершахрайства та кіберзлочинності. Найпопулярнішим методом шахрайства з платіжними картками в Україні, як і у світі, традиційно залишається соціальна інженерія.

09:38:40 16.05.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень