A A A K K K
для людей із порушенням зору
Турківська міська громада
Львівська область, Самбірський район

Територіальні органи інформують

До уваги ФОП – платників єдиного податку третьої групи, які використовують особливості оподаткування на період дії воєнного стану!

    Турківська ДПІ нагадує, що тимчасово, з 01 квітня 2022 року до припинення або скасування воєнного, надзвичайного стану на території України, положення розд. XIV Податкового кодексу України (далі – ПКУ) застосовуються з урахуванням особливостей визначених п. 9 підрозд. 8 розд. ХХ «Перехідні положення» ПКУ. Відповідно до абзацу першого п.п. 9.2 п. 9 підрозд. 8 розд. ХХ «Перехідні положення» ПКУ платниками єдиного податку третьої групи можуть бути, зокрема, фізичні особи – підприємці.

11:10:49 19.06.2023

У Турківській ДПІ проведено сеанс телефонного зв’язку «Гаряча лінія» на тему «Переваги електронного кабінету

Нещодавно начальницею Турківської ДПІ Марією Павлович було проведено сеанс телефонного зв’язку «Гаряча лінія» на тему «Переваги електронного кабінету».

11:08:40 19.06.2023

Закон України № 3050: щодо застосування штрафних санкцій та нарахування пені платниками податку на нерухоме майно

    Турківська ДПІ нагадує, що порядок виконання у період дії воєнного стану платником свого обов’язку, зокрема, щодо дотримання термінів сплати податків та зборів, подання звітності встановлено п.п. 69.1 п. 69 підрозділу 10 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України (далі – ПКУ). Відповідно до абзацу 14 п.п. 69.1 п. 69 підрозділу 10 розділу ХХ ПКУ у разі самостійного виправлення платником податків, з дотриманням порядку, вимог та обмежень, визначених ст. 50 ПКУ, помилок, що призвели до заниження податкового зобов’язання у звітних (податкових) періодах, що припадають на період дії воєнного стану, такі платники звільняються від нарахування та сплати штрафних санкцій, передбачених п. 50.1 ст. 50 ПКУ, та пені.

11:01:51 19.06.2023

Зазначення в чеку коду товарної підкатегорії згідно з УКТ ЗЕД при реалізації підакцизних товарів

Турківська ДПІ інформує, що відповідно до пункту 11 статті 3 Закону України від 06.07.1995 № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції у готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням електронних платіжних засобів, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також операції з приймання готівки для виконання платіжної операції, зокрема, зобов'язані  проводити розрахункові операції через реєстратори розрахункових операцій та/або через програмні реєстратори розрахункових операцій для підакцизних товарів з використанням режиму програмування із зазначенням коду товарної підкатегорії згідно з УКТ ЗЕД, найменування товарів, цін товарів та обліку їх кількості, а також із зазначенням цифрового значення штрихового коду марки акцизного податку (серія та номер) при роздрібній торгівлі алкогольними напоями.

11:01:46 19.06.2023

Інформуємо роботодавців про вимоги законодавства щодо неповнолітніх працівників

На виконання Плану заходів Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці щодо реалізації положень Національного плану спільних заходів щодо зниження рівня незадекларованої праці, виробничого травматизму та сприяння відновленню економіки на 2023 рік, Конвенції Міжнародної організації праці «Про заборону та негайні заходи щодо ліквідації найгірших форм дитячої праці» від 17.06.1999 № 182, ратифікованої Законом України від 05.10.2000 № 2022-III, та листа Державної служби України з питань праці № ЦА-2464/1/2.1-23а від 05.06.2023 «Про відзначення Всесвітнього дня боротьби з дитячою працею», інформуємо роботодавців про вимоги законодавства щодо неповнолітніх працівників шляхом розміщення буклетів, що додаються, на офіційних веб-сайтах, сторінках у соціальних мережах органу місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, що входять до сфери його управління та/або перебувають у комунальній власності тощо, в тому числі закладів освіти.

10:01:37 19.06.2023

Найбільше пропозицій роботи у Львівській філії обласного центру зайнятості

На початку червня цього року за сприяння спеціалістів обласної служби зайнятості роботу шукали 3738 осіб зі статусом безробітного. Більшість з них –жінки (71,9%), 28,3% – складала молодь віком до 35 років, 40,6% – жителі сільських поселень.

09:59:10 19.06.2023

Щодо анкетування

Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації просить сприяти у заповненні анкет для батьків та підлітків щодо адаптації до воєнного стану.

09:55:19 19.06.2023

Як, перебуваючи  за кордоном,  дистанційно відмовитися  від отримання різних видів соціальної допомоги або житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг

Через повномасштабну війну, розв'язану російською федерацією, частина українців, на жаль, змушена була виїхати за кордон. За понад рік активних бойових дій Мінсоцполітики у взаємодії з іншими установами та міністерствами забезпечило створення та функціонування низки цифрових інструментів, які дозволяють оформити ту чи іншу соціальну виплату онлайн або дистанційно відмовитись від неї.

09:53:54 19.06.2023

В Україні зміниться підхід до служби в органах місцевого самоврядування

На підписі в президента знаходиться законопроєкт, який закладає основи для створення професійної служби в органах місцевого самоврядування. Відповідний документ розроблявся понад півтора року за участі профільних асоціацій і був ухвалений у цілому 2-го травня. У разі підписання закон набуває чинності через 6 місяців з дня припинення воєнного стану. Аналітики Центру спільних дій детальніше розповіли, як зміниться підхід до служби в органах місцевого самоврядування.

13:02:38 02.06.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень