A A A K K K
для людей із порушенням зору
Турківська міська громада
Львівська область, Самбірський район

Територіальні органи інформують

Декларант повинен розмістити готівкові кошти на поточних рахунках із спеціальним режимом використання в банках України до подання Декларації

Турківська ДПІ нагадує,  що з 01 вересня 2021 року до 01 вересня 2022 року триває  одноразове  (спеціальне) добровільне декларування, яке  передбачає сплату збору з одноразового  (спеціального) добровільного декларування. Підпунктом «г» п. 5 підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України передбачено, що об’єктами декларування не можуть бути, зокрема, кошти в національній та іноземній валютах, які на дату подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації (далі - Декларація) перебувають у готівковій формі.

14:07:16 22.10.2021

Гаряча лінія на тему: «Актуальні питання платників щодо спеціального добровільного декларування»

У Турківській ДПІ відбувся сеанс телефонного  зв’язку «гаряча лінія» на тему: ««Актуальні питання платників щодо спеціального добровільного декларування» Начальник Турківської державної податкової інспекції Павлович Марія надала роз’яснення щодо одноразового спеціального декларування активів громадян.

14:04:31 22.10.2021

Щодо недопущення пошкодження та знищення природних комплексів

Інформуємо, що відповідно до ст.7 Закону України «Про природно-заповідний фонд України» на землях природно-заповідного фонду та іншого природоохоронного або історико-культурного призначення забороняється будь- яка діяльність, яка негативно впливає або може негативно впливати на стан природних та історико-культурних комплексів та об’єктів чи перешкоджає їх використанню за цільовим призначенням. Наголошуємо, що категорично забороняється проведення перегонів, трофі-рейдів, мотокросу, поїздок поза дорогами загального використання тощо на територіях та об’єктах природно-заповідного фонду Львівської області.

16:35:56 21.10.2021

Право громадян на своєчасність призначення та виплату державних соціальних допомог в умовах реформи системи соціального захисту населення

Право громадян на своєчасність призначення та виплату державних соціальних допомог в умовах реформи системи соціального захисту населення

16:35:30 21.10.2021

Чи є об’єктом одноразового (спеціального) добровільного декларування житловий будинок, який перебуває у спільній сумісній або спільній частковій власності кількох осіб?

Турківська ДПІ нагадує, що у період з 01 вересня 2021 року до 01 вересня 2022 року триває одноразове (спеціальне) добровільне декларування, яке передбачає сплату збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування. Одноразове (спеціальне) добровільне декларування - це особливий порядок добровільного декларування фізичною особою, визначеною п. 3 підрозд. 9 прим. 4 розд. ХХ «Перехідні положення» ПКУ, належних їй активів, розміщених на території України та/або за її межами, якщо такі активи фізичної особи були одержані (набуті) такою фізичною особою за рахунок доходів, що підлягали в момент їх нарахування (отримання) оподаткуванню в Україні та з яких не були сплачені або сплачені не в повному обсязі податки і збори відповідно до вимог законодавства з питань оподаткування та/або міжнародних договорів, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України, та/або які не були задекларовані в порушення податкового та валютного законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, протягом будь-якого з податкових періодів, що мали місце до 01 січня 2021 року.

09:26:16 21.10.2021

Відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія з питань застосування «РРО і ПРРО»

У Турківській ДПІ відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія з питань застосування «РРО і ПРРО». На запитання відповідав старший державний інспектор Турківської ДПІ Іван Рибчи. 

09:24:29 21.10.2021

Е-лікарняні по вагітності та пологах можна оплачувати без зміни статусу на "готовий до сплати"

Дійсні електронні лікарняні по вагітності та пологах почали створювати з 01 жовтня, коли завершився перехідний період. Деякі роботодавці вже призначили за такими лікарняними допомогу від Фонду соціального страхування України, однак в окремих випадках у страхувальників виникли складнощі при нарахуванні декретних виплат. Розповідаємо, які особливості призначення допомоги від ФССУ за е-лікарняними по вагітності та пологах.

15:33:05 20.10.2021

Податківці провели тренінг для платників податків щодо подання звітності за допомогою «Електронного кабінету платника»

У Турківській ДПІ особливу увагу приділяють поліпшенню якості сервісу обслуговування платників, адже це має значний вплив на сумлінну сплату податків і зборів до бюджету. Саме з цією метою у Центрі обслуговування платників започаткували проведення тренінгів з питань отримання практичних навичок користування Електронним кабінетом платника, правильності заповнення звітності та подання її в електронному вигляді. Фахівці ЦОП доступно роз’яснюють платникам податків про безліч можливостей, які надає зазначений сервіс.

11:55:29 19.10.2021

Подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації через Електронний кабiнет ДПС

Турківська ДПІ нагадує, що у період з 01 вересня 2021 року до 01 вересня 2022 року триває одноразове (спеціальне) добровільне декларування, яке передбачає сплату збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування.

11:53:54 19.10.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень