Турківська міська громада
Львівська область, Самбірський район

Територіальні органи інформують

До уваги платників! Щодо ненадання відповіді на запит, неподання або подання не в повному обсязі платником податків, фінансовим агентом або іншою особою документів чи іншої інформації на запит контролюючого органу

   Турківська ДПІ інформує, що Законом України від 20 березня 2023 року № 2970-ІХ „Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо імплементації міжнародного стандарту автоматичного обміну інформацією про фінансові рахунки” внесено зміни до Податкового кодексу України (далі — Кодекс), якими, зокрема, доповнено статтю 121 Кодексу новим пунктом 121.2. Так, відповідно до пункту 121.2 статті 121 розділу II Кодексу у разі ненадання відповіді на запит, неподання або подання не в повному обсязі платником податків, фінансовим агентом або іншою особою документів чи іншої інформації на запит контролюючого органу, надісланий відповідно до підпунктів 6-8 підпункту 73.3.1 пункту 73.3 статті 73 Кодексу, передбачено накладення штрафу у 5 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року, за кожний такий факт, а за неподання або подання не в повному обсязі платником податків документів чи іншої інформації на запит контролюючого органу в інших випадках, передбачених статтею 73 Кодексу, передбачено накладення штрафу в розмірі однієї мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року, за кожний такий факт.

09:54:46 20.09.2023

В Турківській ДПІ платників інформували про особливості проведення розрахункових операцій під час торгівлі підакцизними товарами

Начальниця Турківської ДПІ Марія Павлович продовжує інформаційно-роз’яснювальну роботу з платниками податків щодо новацій податкового законодавства, передбачених Законом України від 30 червня 2023 року № 3219-ІХ. Цього разу платників консультували про особливості проведення розрахункових операцій під час торгівлі підакцизними товарами (алкогольними напоями, тютюновими виробами та пальним).    Окрім того, відвідувачам інспекції нагадали про важливість та необхідність відображення суб’єктами господарювання в чеках РРО/ПРРО усіх обов’язкових реквізитів, особливо в частині використання режиму програмування із зазначенням коду товарної підкатегорії згідно з УКТ ЗЕД, найменування товарів, цін товарів та обліку їхньої кількості, а також зазначення цифрового значення тощо. 

09:51:37 20.09.2023

Закон №3219: Податкові перевірки з 1 серпня 2023 року діють за новими правилами                                  

    Турківська ДПІ інформує, що з 1 серпня 2023 року до припинення або скасування воєнного стану на території України документальні позапланові перевірки проводяться виключно на звернення платника податків або з підстав, визначених пунктом 78.1 ПКУ, зокрема, у частині документальних позапланових перевірок платників податків, за якими отримано інформацію, що свідчить про порушення податкового законодавства платників податків, які здійснюють діяльність у сфері виробництва або реалізації підакцизної продукції, організації та проведення азартних ігор в Україні, платників податків, які надають фінансові, платіжні послуги,  документальні позапланові перевірки платників податків, за якими отримано податкову інформацію, що свідчить про порушення платником валютного законодавства в частині дотримання граничних строків надходження товарів за імпортними операціями або валютної виручки за експортними операціями. Документальні та фактичні перевірки під час дії воєнного стану проводяться за наявності безпечних умов для їх проведення.

09:48:52 20.09.2023

Закон №3219: При сплаті донарахованої контролюючим органом суми в 30-денний термін штрафні санкції та пеня скасовуватимуться                                    

    Турківська ДПІ інформує, що з 1 серпня 2023 року до припинення або скасування воєнного стану у разі сплати платником податків протягом 30 календарних днів з дня, наступного за днем отримання податкового повідомлення-рішення, суми податкового зобов’язання, нарахованого за результатами документальних перевірок, які були відновлені або розпочаті з 1 серпня 2023 року та завершені до дня припинення або скасування воєнного стану штрафні санкції, нараховані на суму такого податкового зобов’язання, вважаються скасованими, а пеня не нараховується. Сума грошового зобов’язання, визначеного у податковому повідомленні-рішенні, вважається неузгодженою до моменту повної сплати податкового зобов’язання, визначеного в такому податковому повідомленні-рішенні, але не пізніше ніж протягом 30 календарних днів з дня, наступного за днем отримання платником податків такого податкового повідомлення-рішення.

09:46:21 20.09.2023

Інтернет-торгівля та РРО: доставка товару кур’єрською службою                                  

Турківська ДПІ інформує, що доставка товару сторонньою кур’єрською службою та отримання нею оплати передбачає застосування реєстратора розрахункових операцій. Замовлений і попередньо неоплачений на сайті інтернет-магазину товар продавець передає кур’єрській службі, яка у свою чергу доставляє його покупцю. Покупець може здійснити оплату за товар готівкою або за допомогою електронного платіжного засобу. Кур’єрська служба надає покупцю фіскальний чек та в подальшому перераховує вартість оплаченого товару зі свого  рахунку на рахунок   продавця. 

09:44:04 20.09.2023

Щодо міжнародної науково-практичної конференції:«Забезпечення безпеки дорожнього руху: глобальні та локальні рішення»

17 листопада 2023 року, напередодні Всесвітнього дня пам’яті жертв дорожньо-транспортних пригод, відбудеться міжнародна науково-практична конференція «Забезпечення безпеки дорожнього руху: глобальні та локальні рішення».

08:51:25 18.09.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень