A A A K K K
для людей із порушенням зору
Турківська міська громада
Львівська область, Самбірський район

Територіальні органи інформують

ПАМ'ЯТКА ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ ЩОДО ПРОФІЛАКТИКИ БОТУЛІЗМУ

Ботулізм – гостра токсикоінфекція, викликана паличкою Clostridium botolinum і її токсином, що міститься в неправильно приготовлених і збережених консервах. Присутність ботулотоксину в харчових продуктах не змінює їх органолептичних властивостей.

10:14:13 14.03.2023

Гроші на бізнес: хто і скільки може отримати через службу зайнятості?

Мікропідприємства та малі підприємства – це фундамент економіки країни, нові робочі місця та надходження до місцевих бюджетів. Тому служба зайнятості всіляко заохочує клієнтів до відкриття власної справи.

10:00:43 09.03.2023

Які умови реєстрації РРО/ПРРО для ФОП, який надає послуги з використанням Інтернет із власної квартири?

    Турківська ДПІ інформує, що у разі, якщо місце проживання фізичної особи – підприємця (ФОП) є місцем, де провадиться підприємницька діяльність, або воно пов’язане із здійсненням підприємницької діяльності, то ФОП відповідно до вимог пункту 63.3 статті 63 Податкового кодексу України має подати до контролюючого органу повідомлення про об’єкти оподаткування або об’єкти, пов’язані з оподаткуванням  (форма № 20-ОПП), повідомивши про місце проживання як про об’єкт оподаткування, після чого на такий об’єкт може бути зареєстровано реєстратор розрахункових операцій (РРО) та/або ПРРО. 

10:11:36 08.03.2023

Проведення звірки даних з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

    Турківська ДПІ повідомляє, що платники податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, мають право звернутися з письмовою заявою до контролюючого органу за своєю податковою адресою для проведення звірки даних щодо:  об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності платника податку; 

10:08:00 08.03.2023

До уваги платників податків! Продовжує роботу Комунікаційна податкова платформа!

    Турківська ДПІ інформує, що продовжує працювати новий формат спілкування - Комунікаційна платформа! За допомогою цієї платформи комунікації з бізнес-спільнотою і громадськістю проходять оперативно та якісно.

10:04:32 08.03.2023

Актуальні питання податкового законодавства системно роз’яснюють платникам у Турківській ДПІ

    В Турківській ДПІ тривають робочі зустрічі з платниками податків. Під час таких зустрічей начальниця ДПІ Марія Павлович акцентує, що подавати декларацію про майновий стан і доходи за минулий рік та сплачувати відповідні податки і збори – конституційний обов’язок громадян та їх особиста підтримка держави, її фінансової безпеки та обороноздатності, адже така декларація громадянами, які отримали у 2022 році доходи, з яких не сплачено податок на доходи фізичних осіб. Декларацію про доходи за минулий рік громадяни зобов’язані заповнити і подати до 1 травня 2023 року. «Для зручності платників та спрощення процедури декларування доходів громадянами, на офіційному вебпорталі ДПС в Електронному кабінеті у розділі «ЕК для громадян» працює електронний сервіс «Декларація про майновий стан і доходи». За допомогою цього сервісу можна заповнити декларацію та надіслати її до контролюючого органу в електронному вигляді з копіями первинних документів, зокрема, для використання права на податкову знижку», - зазначила Марія Павлович.

10:01:05 08.03.2023

Особливості справляння податків і зборів на період воєнного стану та їх відображення у декларації – роз’яснення ДПС

    Турківська ДПІ надала роз’яснення щодо запитання, чи є звільнення від сплати земельного податку, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, визначене пп. 69.14 та 69.22 п. 69 підрозділу 10 розділу ХХ Кодексу, пільгою, та які ознаки такої пільги мають бути відображені у декларації.  Податкові пільги визначені у Довіднику пільг, що є втратами доходів бюджету, та Довіднику інших податкових пільг, які розміщена на вебпорталі ДПС. 

09:59:30 08.03.2023

Електронний кабінет – безпечний та надійний сервіс для платників податків

    Турківська ДПІ нагадує, що Електронний кабінет платника податків – сервіс, за допомогою якого можна надсилати до органів ДПС електронні документи, податкову звітність, отримати довідки про відсутність заборгованості, необхідну інформацію із загальнодоступних реєстрів та надсилати запити чи заяви для отримання необхідних даних. Перевагами користування Е-кабінетом для користувачів є зручність, економія робочого часу платника, коштів на придбання паперових бланків. В електронному кабінеті в приватній частині платник в режимі реального часу має можливість переглядати інформацію про себе, яка міститься в інформаційних базах ДПС (наприклад: облікові дані, інформація про наявні об’єкти оподаткування, суми нарахованих та сплачених податків тощо).  Електронний кабінет складається з відкритої (загальнодоступної інформації) та приватної частини (особистого кабінету) Вхід до особистого кабінету здійснюється за допомогою електронного цифрового підпису. 

09:57:02 08.03.2023

Право одного з батьків на відшкодування коштів за навчання дитини у вітчизняних закладах освіти

    Турківська ДПІ повідомляє, що платник податку має право включити до податкової знижки у зменшення оподатковуваного доходу платника податку за наслідками звітного податкового року, фактично здійснені ним протягом звітного податкового року витрати у вигляді суми коштів, сплачених платником податку на користь вітчизняних закладів дошкільної, позашкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та вищої освіти для компенсації вартості здобуття відповідної освіти такого платника податку та/або члена його сім’ї першого ступеня споріднення. Членами сім’ї фізичної особи першого ступеня споріднення вважаються її батьки, її чоловік або дружина, діти такої фізичної особи, у тому числі усиновлені.

09:55:20 08.03.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень