A A A K K K
для людей із порушенням зору
Турківська міська громада
Львівська область, Самбірський район

Територіальні органи інформують

Єдиний рахунок: порядок використання та відмови від використання

Турківська ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області інформує, що повідомлення про використання або про відмову від використання єдиного рахунка подається платником в електронній формі через електронний кабінет у порядку, встановленому статтею 42 1 Податкового Кодексу України.

09:40:42 27.10.2021

Інформацію про рух коштів на єдиному рахунку можна переглянути в режимі «Єдина картка платника» Електронного кабінету

Турківська ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області повідомляє, що інформацію про рух коштів на єдиному рахунку для сплати грошових зобов’язань та/або податкового боргу з податків, зборів, інших платежів та єдиного внеску в актуальному стані платники податків мають можливість переглянути в режимі «Єдина картка платника» пункту меню «Єдиний рахунок» Електронного кабінету.

09:39:49 27.10.2021

На офіційному вебпорталі ДПС можна переглянути інформацію з реєстру платників, які використовують єдиний рахунок

Турківська ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області повідомляє, що інформація за визначеним платником з реєстру платників, які використовують єдиний рахунок (крім реєстраційного номера облікової картки платника податків або серії (за наявності) та номера паспорта фізичної особи), є доступною на офіційному вебпорталі ДПС в рубриці Головна/Інформація з реєстрів (https://cabinet.tax.gov.ua/registers).

09:37:48 27.10.2021

Порядок заповнення реквізиту «Призначення платежу» розрахункових документів на переказ у разі сплати податків, зборів, платежів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування з використанням єдиного рахунку

Турківська ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області нагадує, що під час оформлення розрахункових документів платником мають бути заповненні всі 14 обов’язкових полів реквізиту «Призначення платежу», розділених між собою знаком «;», кожне з яких містить належну інформацію або знак «;» як ознаку наявності відповідного поля у разі, коли таке поле не підлягає заповненню (останнє з 14-ти полів завжди містить знак «#»).

09:36:37 27.10.2021

Щодо надання інформації

У зв’язку із зверненням Громадської ради при Львівській облдержадміністрації щодо прийняття окремими органами місцевого самоврядування рішень про обмеження господарської діяльності державних лісогосподарських підприємств, а саме, необхідності отримувати дозволи від громад на проведення рубок, та пропозицією інформувати територіальні громади щодо урахування норм чинного законодавства для прийняття законних і зважених рішень, облдержадміністрація інформує в межах компетенції.

15:20:01 26.10.2021

ВСТУП ДО МАГІСТРАТУРИ

13 жовтня 2021 р. Міністерство освіти і науки України затвердило Умови прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2022 році, які порівняно з умовами прийому 2021 року істотно змінили доступ до здобуття вищої освіти на другому (магістерському) рівні. Зокрема, у 2022 році для вступу на спеціальності економічного і управлінського спрямування необхідно скласти Єдиний вступний іспит з іноземної мови та Єдине фахове вступне випробування, які передбачають використання організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО)

11:24:55 26.10.2021

Ухвалено зміни щодо міжрегіональних перевезень автомобільним транспортом

Відповідальність за наявність документу про щеплення або негативного тесту на COVID-19 під час поїздок автомобільним транспортом між регіонами, за виключенням легкових автівок, покладається на пасажирів.

09:39:49 26.10.2021

Правила безпеки при експлуатації в холодну пору року пічного і газового опалення

Порушення правил безпеки при експлуатації в холодну пору року пічного і газового опалення – поширена причина виникнення пожеж у побуті та нещасних випадків, пов’язаних з отруєнням чадним газом.

09:36:47 26.10.2021

Чи має право на податкову знижку ФО, яка скористалася умовами молодіжного житлового кредиту?

У Турківській ДПІ інформують, що згідно з п.п. 166.3.1 п. 166.3 ст. 166 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) платник податку має право включити до податкової знижки у зменшення оподатковуваного доходу платника податку за наслідками звітного податкового року, визначеного з урахуванням положень п. 164.6 ст. 164 ПКУ, такі фактично здійснені ним протягом звітного податкового року витрати, зокрема, як частина суми процентів, сплачених цим платником за користування іпотечним житловим кредитом, що визначається відповідно до ст. 175 ПКУ. Так, платник податку – резидент має право включити до податкової знижки частину суми процентів за користування іпотечним житловим кредитом, наданим позичальнику в національній або іноземній валютах, фактично сплачених протягом звітного податкового року. Тобто, повернення податку на доходи фізичних осіб може здійснюватися лише в межах сум, які фактично надійшли до бюджету від конкретного платника податку у звітному році.

14:08:13 22.10.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень